tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Quady Łomianki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Quady Łomianki

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem pojazdów czterokołowych zwanych potocznie Quadami bezpośrednio osobom prywatnym. U nas wypożyczysz Quada dla całej rodziny.

Adres

tel.0602795050
Łomianki
quady@qadylomianki.pl WWW:

OPIS FIRMY

Posiadamy dwuosobowe dynamiczne,podrasowane quady sportowe łatwe w prowadzeniu, o bardzo dobrych właściwościach terenowych z możliwością jazdy sportowej korzystając z napędu na koła tylnie. Sportowe nastawy zawieszenia i tylny jednoramienny amortyzator zapewnia najlepsze prowadzenie na wszystkich nawierzchniach i sportową jazdę poślizgami.

Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: primo 22/06/2010 23:46

a jakie tam mają ceny

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę