tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Praca szuka motocyklisty!
NAS Analytics TAG

Praca szuka motocyklisty!

Autor: Informacja reklamowa 2017.04.10, 13:42 Drukuj

Moto Hangar CENTRUM MOTOCYKLOWE, poszukuje do zespołu kandydata na stanowisko: Sprzedawca odzieży i akcesoriów motocyklowych. Szukasz pracy związanej z twoją pasją? Aplikuj!

Firma Moto Hangar Centrum Motocyklowe zatrudni sprzedawcę odzieży i akcesoriów motocyklowych:

Obowiązki:

  • Obsługa klientów w sklepie stacjonarnym,
  • Obsługa klientów poprzez sklep internetowy,
  • Aktualizacja produktów w systemie magazynowym oraz sklepie internetowym,
  • Dbałość o ekspozycję,
  • Wystawianie odpowiednich dokumentów związanych ze sprzedażą,
  • Wprowadzanie towaru na stan, dbanie o stany magazynowe,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży motocyklowej minimum 2 lata,
  • Znajomości rynku  motocyklowego,
  • Umiejętności pracy w środowisku Windows (Word, Excel),
  • Dobrej organizacji pracy i otwartości na współpracę,
  • Entuzjazmu w działaniu, obowiązkowości, dokładności i uczciwości.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie,
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Szkolenia i systemy motywacyjne,
  • Zapraszamy również studentów,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres @: kadry(at)motohangar.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze