tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Parady Ducatisti We Ride As One odbd si ju w maju
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Parady Ducatisti We Ride As One odbd si ju w maju

Autor: Informacja prasowa 2024.04.04, 09:56 Drukuj

Ducati oficjalnie potwierdza, że światowa impreza We Ride As One powraca i odbędzie się w sobotę 4 maja 2024 roku.

To globalne wydarzenie Ducati, podczas którego wszyscy fani motocykli z Borgo Panigale w każdym mieście, gdzie znajdują się stacje dealerskie Ducati, mają wyjątkową okazję żeby spotkać się i świętować swoją pasję.

NAS Analytics TAG

W Polsce wydarzenia odbędą się w aż dziewięciu miastach - w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Toruniu, Szczecinie i Poznaniu.

Trzecia edycja poprzedza World Ducati Week 2024, czyli największe wydarzenie, którego nie może przegapić żaden zagorzały fan motocykli oraz marki Ducati. WDW odbędzie się od 26 do 28 lipca na torze Misano World Circuit imienia Marco Simoncelliego we Włoszech, a We Ride As One to doskonała okazja, aby rozgrzać silniki i zjednoczyć się ze społecznością Ducatisti jeszcze przed rozpoczęciem najważniejszego święta w kalendarzu włoskiego producenta motocykli.

Dealerzy Ducati z całego świata przy wsparciu Oficjalnych Klubów Ducati (DOC) już pracują nad organizacją programu tego wyjątkowego dnia, którego wspólnym mianownikiem będzie duma z przynależności do wielkiej rodziny i chęć bycia razem w imię pasji do maszyn z Borgo Panigale oraz jazdy na motocyklach.

W 2023 roku 15 000 entuzjastów z ponad 50 krajów na całym świecie ubarwiło ulice swoich miast na motocyklach Ducati. Parady odbywały się między innymi we Florencji, w Rzymie, Londynie, Dublinie, Madrycie, Tokio, Monachium, Szanghaju, Dubaju, Rio de Janeiro, New Delhi, Bangkoku, Amsterdamie i Sydney. W Polsce Ducatisti spotkali się w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Toruniu, Szczecinie, Katowicach i Krakowie. Zobacz zeszłoroczna relację z We Ride As One w polskich miastach.

Data, którą należy zapisać w kalendarzu to sobota 4 maja 2024 roku, a wydarzenia w każdym z miast rozpoczną się w salonach dealerskich Ducati. Aby odkryć lokalną inicjatywę zapraszamy wszystkich entuzjastów do kontaktu z dealerami.

Parady We Ride As One to rozgrzewka przed wielkim światowym spotkaniem World Ducati Week 2024, które odbędzie się w lipcu na włoskim torze w Misano. Bilety na udział w wyjątkowym wydarzeniu, które symbolizuje pasję do Ducati są już dostępne na stronie ducati.com.

Więcej informacji na stronie ducatipolska.pl, a także na profilach Ducati Polska na Facebooku i Instagramie. Będziemy relacjonować i udostępniać relacje z parad z różnych miast, więc zachęcamy do dodawania wzmianek @ducati oraz @ducati.polska, a także hasztagów #WeAreDucati i #WeRideAsOne.

Aby poznać szczegóły i wziąć udział w wydarzeniu We Ride As One w dniu 4 maja 2024 roku wystarczy skontaktować się ze swoim dealerem Ducati.

Wyłącznym dystrybutorem marki Ducati w Polsce jest Liberty Corp 2 Sp. z o. o.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr