tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 PIAGGIO MP3 300, na kat. B, teraz w pakiecie z dwuletnim serwisem oraz przeduon do 4 lat gwarancj
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

PIAGGIO MP3 300, na kat. B, teraz w pakiecie z dwuletnim serwisem oraz przeduon do 4 lat gwarancj

Autor: Informacja prasowa 2021.06.11, 12:47 Drukuj

Piaggio MP3 to rewolucyjny pojazd, który dostępny jest również dla nie-motocyklistów. Nie potrzeba na niego prawka na motocykl, a swoimi możliwościami taki właśnie przypomina. Jego unikalne wartości docenili już zarówno Francuzi, Włosi jak i Niemcy, gdzie pojazd ten sprzedaje się najlepiej.

Wygoda, komfort i moc. To jest to czego można się spodziewać po Piaggio z serii MP3. Jeździ się nim niczym jednośladem, podobnie omija korki (co już niejednokrotnie udowodniono w testach), ale ma się zapas mocy nieporównywalnie większy od zwykłych 125cc.

NAS Analytics TAG

Warto przypomnieć, że na rynku polskim dostępne są trzy modele MP3; o pojemności 500cm3, który posiada bieg wsteczny do łatwiejszego manewrowania, MP3 400, nowość na rok 2021 oraz właśnie najbardziej kompaktowa wersja 300cm3. Wszystkie dostępne na kat. B.

Teraz kupując Piaggio MP3 300 lub MP3 300 Sport z roczników 2020-2021 otrzymacie bardzo atrakcyjny pakiet bezpieczeństwa, który oprócz standardowych trzech kół tego pojazdu gwarantuje serwis przez pierwsze dwa lata gratis* oraz przedłużoną gwarancję producenta do czterech lat.

Dzięki temu utrzymamy nasz skuter w nienagannym stanie przez dłuższy czas bez ponoszenia kosztów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.piaggiopolska.pl lub autoryzowanych dealerów Piaggio.

Warto również wejść na stronę http://www.testride.pl/pl/ i zapisać się na jazdę testową.

*Serwis obejmuje tylko wymagane przeglądy, które są potrzebne do utrzymania gwarancji. Wszystkie pozostałe i dodatkowe czynności serwisowe nie są objęte promocją.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr