tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa Honda CB650F - pierwsze wrażenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa Honda CB650F - pierwsze wrażenia

Autor: Lovtza 2014.04.10, 09:08 5 Drukuj

Mamy już za sobą jazdy nową Hondą CB650F. Motocykl pod wieloma względami pozytywnie zaskoczył, pod niektórymi nieco rozczarował.

To co będzie podobało się Wam w nowej CB to zawieszenie i ogólnie podwozie. Motocykl świetnie się prowadzi, jest bardzo stabilny i zwrotny. Nie destabilizują go nawet najbardziej dynamiczne zmiany kierunku. Informacja zwrotna, pomimo relatywnie prostych zawieszeń jest bardzo dobra. Świetne są też hamulce. Użycie tarcz 320mm zapewniło bardzo dobre hamowanie nawet bez wykorzystania wyczynowych zacisków.

Nieco rozczarowujący jest natomiast napęd. Silnik zyskał co prawda 50cc, ale jego dynamika jest jedynie wystarczająca. Ten czterocylindrowiec świetnie sprawdzi się w mieście i w trakcie codziennych dojazdów do pracy, gdzie wysoka kultura pracy, przewidywalność oraz łagodne oddawanie mocy to oczywiste zalety. Na górskich drogach chciałoby się jednak nieco więcej agresji.

Więcej o nowej Hondzie, oraz odpowiedzi na Wasze pytania znajdziecie już wkrótce na Ścigacz.pl.

Honda CB650F2014

Zegary Honda CB650F

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Om 10/04/2014 14:11

Nie.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę