tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa Honda CB650F - pierwsze wraenia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa Honda CB650F - pierwsze wraenia

Autor: Lovtza 2014.04.10, 09:08 5 Drukuj

Mamy już za sobą jazdy nową Hondą CB650F. Motocykl pod wieloma względami pozytywnie zaskoczył, pod niektórymi nieco rozczarował.

To co będzie podobało się Wam w nowej CB to zawieszenie i ogólnie podwozie. Motocykl świetnie się prowadzi, jest bardzo stabilny i zwrotny. Nie destabilizują go nawet najbardziej dynamiczne zmiany kierunku. Informacja zwrotna, pomimo relatywnie prostych zawieszeń jest bardzo dobra. Świetne są też hamulce. Użycie tarcz 320mm zapewniło bardzo dobre hamowanie nawet bez wykorzystania wyczynowych zacisków.

NAS Analytics TAG

Nieco rozczarowujący jest natomiast napęd. Silnik zyskał co prawda 50cc, ale jego dynamika jest jedynie wystarczająca. Ten czterocylindrowiec świetnie sprawdzi się w mieście i w trakcie codziennych dojazdów do pracy, gdzie wysoka kultura pracy, przewidywalność oraz łagodne oddawanie mocy to oczywiste zalety. Na górskich drogach chciałoby się jednak nieco więcej agresji.

Więcej o nowej Hondzie, oraz odpowiedzi na Wasze pytania znajdziecie już wkrótce na Ścigacz.pl.

Honda CB650F2014

Zegary Honda CB650F

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Autor: Om 10/04/2014 14:11

Nie.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr