tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nicky Hayden w TT Isle of Man 2011 NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Nicky Hayden w TT Isle of Man 2011

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.04.13, 12:32 1 Drukuj

Nicky Hayden znany jako Kentucky Kid potwierdził swoją obecność w zbliżających się wyścigach Tourist Trophy na Wyspie Man. Mistrz Świata MotoGP z 2006 roku pojawi się tam 8. czerwca i pojedzie w honorowym okrążeniu wraz z Mickem Doohanem oraz Ianem Hitchinsonem. Ponadto przedstawi i wystartuje on drugi wyścig klasy Supersport. Po wyścigach Nicky uda się do Anglii, gdzie 12. czerwca rozegra się szósta runda Motocyklowych Grand Prix.

Nicky Hayden jest najmłodszym Mistrzem AMA Superbike w historii – tytuł zdobył w wieku 21 lat w 2002 roku. Sezon później jeździł już w MotoGP, kończąc go na piątej lokacie z tytułem Początkującego Roku. W 2005 r. wygrał swój pierwszy wyścig, a sezon 2006 to Mistrzostwo Świata MotoGP.

Nicky Hayden:

„Naprawdę nie mogę się doczekać Wyspy Man. Byłem już praktycznie na wszystkich wyścigach motocyklowych, ale jeszcze nie na Tourist Trophy czy innym prawdziwym wyścigu ulicznym. TT jest jednym z tych wydarzeń, które każdy fan wyścigów chce kiedyś zobaczyć."

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę