tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MOTORISTA, ul. Wysockiego 65. - SALON PRZENIESIONY na ul. Kopijników 42, Warszawa. Obecnie najwiekszy salon motocyklowy HONDA w W-wie.
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MOTORISTA, ul. Wysockiego 65. - SALON PRZENIESIONY na ul. Kopijników 42, Warszawa. Obecnie najwiekszy salon motocyklowy HONDA w W-wie.

Motorista, ul. Kopijników 42, salon motocyklowo-skuterowo-quadowy HONDA w Warszawie. Serwis obsłuży również motocykle, quady i skutery innych marek.

Adres

Motorista
ul. Kopijników 42 (przy Trasie Toruńskiej, wjazd od ul. Artyleryjskiej)
03-274 Warszawa

tel. 022 39 27 110 – odzież i akcesoria
tel. 022 39 27 111 - salon
tel. 022 39 27 112 – serwis

honda@motorista.pl
www.motorista.pl WWW:

OPIS FIRMY

Celem Motorista jest, aby nasz Klient czuł się u nas jak u siebie, aby nasza relacja nie kończyła się na udanej sprzedaży, ale żeby wracał do nas z przyjemnością, nawet nie po to żeby coś kupić, ale na pogawędkę, po poradę, żeby traktował nas jak przyjaciół, którzy pomogą doradzą i wysłuchają jeśli tylko będzie taka potrzeba.

Aktualnie Motorista to największy salon motocyklowy Hondy w Warszawie. Do dyspozycji klientów oddaliśmy 500 m2 salonu, 100 m2 serwisu oraz 180m2 tarasu, który od wiosny prawdopodobnie będzie najbardziej obleganą częścią Motoristy.

Motorista oferuje bogaty asortyment akcesoriów najlepszych firm z branży motocyklowej. Znajdziemy tam motocykle, skutery oraz quady Honda. Obsługa zadba także o Waszą odzież, kaski, buty, rękawiczki, kurtki i spodnie, ubierze również Wasze maszyny, a serwis profesjonalnie się nimi zaopiekuje. Sklep współpracuje z firmami, takimi jak: Modeka, Ixon, Held, Progrip, Falco, Sidi, Keiti, ATV Logic, Dunlop, Bridgestone, Michelin, Maxxis, Carbone Loraine, Ferrodo, EBC, Castrol, Motul, Agip, K&N HI-Flo, EBC, NGK, Denso, K&N, Goodridge, Ohlins, Leo Vince, Yoshimura, Akrapovic i innym i.

Na miejscu jest również oczywiście autoryzowany serwis.

Komentarze 9
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę