tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Lesznowola - Tarczyn Pnoc. Zmiana prdkoci na wanym odcinku S7
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Lesznowola - Tarczyn Pnoc. Zmiana prdkoci na wanym odcinku S7

Autor: Andrzej Sitek 2024.03.29, 13:54 Drukuj

GDDKiA obwieściła zmianę prędkości na odcinku trasy S7 w okolicy Warszawy. To fragment Lesznowola - Tarczyn Północ. Do tej pory na tej trasie obowiązywała obniżona prędkość.

Kierowcy motocykli, ciężarówek i samochodów osobowych o masie do 3,5 t pojadą na ruchliwym odcinku trasy S7 z wyższą prędkością. Dotychczas nie mogli przekroczyć 80 km/h, natomiast od tej pory limit prędkości wyniesie 120 km/h.

NAS Analytics TAG

Warto dodać, że do końca bieżącego miesiąca zakończone zostaną również prace na MOP Mieszkowo, czyli obu punktach miejsca obsługi podróżnych w przebiegu S7 pomiędzy węzłami Złotokłos i Antoninów. Na razie będą to miejsca parkingowe, wypoczynkowe i sanitariaty, natomiast docelowo zyskają dodatkowe funkcje, czyli stacje paliw i punkty gastronomiczne.

Aby pokonać całą drogę między Warszawą i Krakowem ekspresową S7 potrzeba jeszcze wybudować niecałe 24 kilometrów trasy. Oba są już w bardzo zaawansowanym stadium budowy. Odcinek między Miechowem i Szczepanowicami o długości nieco ponad 5 km będzie gotowy dokładnie za mniej więcej pół roku.

Z kolei 18-kilometrowy fragment od Widomej do węzła Kraków Nowa Huta powinien zostać otwarty w listopadzie bieżącego roku. Innymi słowy, już w pod koniec przyszłego roku przejazd z Warszawy do Krakowa zajmie niecałe trzy godziny. Warto przypomnieć, że jadąc starą trasą DK7 potrzebowaliśmy 6 godzin, żeby pokonać ten dystans.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr