tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Krasnikow i Iwanow w Sanoku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Krasnikow i Iwanow w Sanoku

Autor: Informacja prasowa 2012.01.13, 15:27 Drukuj

Nikołaj Krasnikow i Danił Iwanow zostali nominowani do udziału w sanockiej rundzie eliminacyjnej do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Rosjanie czekali z alokacją zawodników aż do momentu rozstrzygnięcia ich krajowych mistrzostw. Iwanow, który został Indywidualnym Mistrzem Rosji oraz Krasnikow (wicemistrz) mieli prawo wyboru rundy eliminacyjnej i obaj jednogłośnie wskazali zawody w Sanoku. W ten sposób już trzeci rok z rzędu na torze lodowym Błonie będzie można oglądać zmagania absolutnie najlepszych zawodników na świecie.

Nikołaj Krasnikow, choć w ubiegłym roku na konferencji prasowej w Sanoku zapowiadał swój rozbrat z wyścigami motocyklowymi na lodzie, dalej kontynuuje karierę. W minionym weekend siedmiokrotny Indywidualny Mistrz Świata zajął drugie miejsce w krajowych mistrzostwach, ulegając jedynie Daniłowi Iwanowowi. Ten drugi to z kolei brązowy medalista ubiegłorocznego championatu. Wydaje się, że to właśnie Danił będzie w tym sezonie faworytem numer 1 do odebrania panowania na tronie Krasnikowowi.

Ich pasjonująca walka rozpocznie się już 28.01.2012 r. w czasie rundy eliminacyjnej na torze lodowym Błonie w Sanoku. Tego nie można przegapić.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę