tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 IMPULS-LEASING Polska
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

IMPULS-LEASING Polska

Oferujemy usługi finansowe: leasing operacyjny i finansowy, dzierżawę oraz pożyczkę, a także pakiet ubezpieczeń. Finansujemy motocykle, samochody osobowe i ciężarowe oraz maszyny i urządzenia.

Adres

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.
ul. Francuska 70
40-028 Katowice

bok(at)impuls-leasing.pl
T: 32 775 90 23 WWW:

OPIS FIRMY

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o. o. działa na terenie całej Polski. Świadczy usługi z zakresu finansowania od 2007 roku. W ofercie posiada leasing operacyjny i finansowy, dzierżawę, pożyczkę oraz atrakcyjny pakiet ubezpieczeń.

Nasza firma należy do grupy bankowej Raiffeisenlandesbank Górna Austria. Raiffeisenlandesbank Górna Austria został założony ponad 100 lat temu, a obecnie jest najsilniejszą grupą w tym regionie Austrii. W 2010 roku jego suma bilansowa wynosiła 35,5 miliardów EUR, a zysk netto równał się 581 milionów EUR.

Od 2001 roku Raiffeisenlandesbank Górna Austria jest oceniany przez agencję ratingową Moody Financial Institute Group.  W rocznych raportach otrzymuje on znakomite oceny z przedziału Aa3-A1. Świadczy to o jego stabilności, solidności oraz wypłacalności.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę