tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CB750 Hornet i XL750 Transalp z nagrodami Red Dot Design Awards 2023
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CB750 Hornet i XL750 Transalp z nagrodami Red Dot Design Awards 2023

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.04.03, 17:52 Drukuj

Motocykle Honda CB750 Hornet i XL750 Transalp zostały docenione przez jurorów tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Red Dot Design Awards. To kolejny raz kiedy motocykle marki spod znaku wielkiego skrzydła zdobyły te nagrody. Opróćz tego doceniono też dwa samochody Hondy.

Honda CB750 Hornet i XL750 Transalp to nowe wcielenia kultowych modeli, które przed laty rozpalały wyobraźnię motocyklistów z całego świata. Transalp to wielowymiarowy turystyk, którym można swobodnie dojechać do pracy, wyruszyć na wycieczkę po krętych asfaltowych drogach lub przemierzać nieutwardzony teren. Hornet to z kolei naked z mocno sportowym zacięciem i nowym duchem, ponieważ ma dwucylindrowy silnik o pojemności 755 cm3, podczas gdy wcześniej były to cztery cylindry w rzędzie. Ten sam motor pracuje również w modelu Transalp.

NAS Analytics TAG

Mieliśmy okazję przetestować obie maszyny, a wy mieliście już okazję zobaczyć je w salonach i zamówić. Wcześniej Honda zdobywała nagrody za CBR1000RR-R Fireblade w 2020 r., Forza 750 w 2021 r. oraz ADV350 i NT1100 w 2022 r. Thinobu Minami, szef działu designu Hondy tak komentuje ten sukces: "W tym roku Honda świętuje swoje 75. urodziny i zdobycie po raz czwarty z rzędu nagród Red Dot Design Awards w kategorii Product Design jest czymś fantastycznym i stanowi świadectwo dla naszych procesów rozwoju. Wierzymy w unikalne podejście, które koncentruje się na człowieku zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i użyteczność. To satysfakcjonujące widzieć, że ta filozofia ma odbicie w nagrodach Red Dot Design Awards dla Hondy."

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr