tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Grand Prix Indii ma siodby zgodnie z planem. Fairstreet Sports zabiera gos w sprawie plotek o problemach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Grand Prix Indii ma siodby zgodnie z planem. Fairstreet Sports zabiera gos w sprawie plotek o problemach

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.05.17, 08:29 Drukuj

W ostatnich dniach pojawiły się informacje, że Grand Prix Indii miałoby zostać odwołane z powodu problemów finansowych promotora, którym jest firma Fairstreet Sports. Jej przedstawiciele zabrali głos w sprawie i twierdzą, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Grand Prix Indii na torze Buddh International Circuit jest zaplanowane na weekend 20-22 września. W ostatnim czasie pojawiły się plotki, że miałoby zostać odwołane i zastąpione przez Grand Prix Kazachstanu, które przeniesiono na nieokreślony termin z powodu klęski żywiołowej, jaka dotknęła ten kraj. Problemem mają być kwestie finansowe.

NAS Analytics TAG

Promotorem indyjskiego Grand Prix jest firma Fairstreet Sports i jej przedstawiciele zabrali głos w całej sprawie. Według ich oświadczenia wszystkie zobowiązania zostaną pokryte w czerwcu, chociaż termin płatności ma przypadać na końcówkę maja. Jednym z wierzycieli firmy jest właśnie Dorna, która zarządza prawami do organizacji MotoGP.

Jak czytamy w indyjskich mediach, obecnie kraj szykuje się do wyborów, a jednym z udziałowców firmy Fairstreet Sports i tym samym współfinansującym są władze prowincji Uttar Pradesh. Zgodnie z obowiązującym prawem urzędnicy mogą zacząć działać dopiero po ogłoszeniu wyników, a to nastąpi 4 czerwca. Same wybory trwają do 1 czerwca.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr