tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Głosujcie na wyprawy motocyklowe!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Głosujcie na wyprawy motocyklowe!

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.02.07, 16:53 1 Drukuj

Memoriał im. Piotra Morawskiego - wielkie głosowanie rozpoczęte!

Ponad dwa miesiące temu zachęcaliśmy wszystkich motocyklowych podróżników do wzięcia udziału w Memoriale im. Piotra Morawskiego – Miej odwagę! Teraz natomiast zapraszamy czytelników do głosowania na wyprawy motocyklowe!

Do końca lutego br. internauci mogą oddawać głosy na projekty wypraw zgłoszone do Memoriału. Alpinus sfinansuje zwycięski projekt, a jego pomysłodawca na okres jednego roku wejdzie w skład ekskluzywnego grona Alpinus Expedition Team.

Do pierwszej edycji Memoriału im. Piotra Morawskiego zgłoszono aż 127 wypraw:
- 8 w kategorii Ogień;
- 10 w kategorii Woda;
- 3 w kategorii Powietrze;
- 83 wyprawy w kategorii Ziemia;
- 23 projekty w ramach kategorii Eter.

Olga Morawska, żona zmarłego himalaisty:

„Bardzo cieszę się, że już w pierwszej edycji Memoriału do walki o nagrodę główną zgłosiło się aż 127 wypraw! To bardzo dobry wynik, który nas wszystkich mile zaskoczył. Dziękuję wszystkim za zgłoszenia. Czytałam wszystkie propozycje i doceniam trud, jaki zgłaszający włożyli w przygotowanie swoich projektów. Cieszę się, że zgłoszone wyprawy to w większości dobrze przemyślane, ciekawe pomysły. Jestem pozytywnie zaskoczona, że zgłosiły się osoby z tak różnymi pasjami. Są nurkowie, motocykliści, wspinacze. Teraz zaczynam śledzić przebieg głosowania Internautów i zachęcam wszystkich do brania udziału w głosowaniu.”

Na decyzję o wygranej wyprawie będą miały wpływ głosy internautów (50%) i ocena Kapituły Memoriału (50%), w której skład wchodzą: Olga Morawska, Zenon Raszyk – przedstawiciel marki Alpinus i członkowie Alpinus Expedition Team.

Przy ocenie zgłoszonych wypraw będzie brany pod uwagę oryginalny, ale jednocześnie przemyślany i możliwy do zrealizowania pomysł. Wszystkie kategorie traktowane będą równorzędnie. Ogłoszenie zwycięzcy 1. edycji Memoriału odbędzie się w marcu  2011 r. podczas Festiwalu Podróżników „Kolosy” w Gdyni.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:s 27/02/2011 12:10

a

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę