tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dni Motorrad Polska ju 24-26 maja. Ju dzi zarejestruj si na t imprez!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dni Motorrad Polska ju 24-26 maja. Ju dzi zarejestruj si na t imprez!

Autor: Informacja prasowa 2019.04.25, 10:59 Drukuj

Dni Motorrad Polska - coroczne spotkanie pasjonatów jazdy motocyklem, odbędzie się już za miesiąc w Ustroniu. Jeśli kochasz motocykle BMW, a ryk silnika jest dla ciebie synonimem przygody, już dziś zarejestruj swój udział w Dniach Motorrad Polska!

W tym roku impreza odbędzie się w Ustroniu. Organizator przygotował wiele atrakcji dla całych rodzin. Na uczestników czekać będą dwie trasy - turystyczna i krajoznawcza, porady mechaniczne, doskonalenie jazdy, konkursy, pokazy, relacje i wiele innych interesujących aktywności. Bazą imprezy będzie czterogwiazdkowy hotel Olympic Wellness & SPA, który zapewnia basen, saunę i odnowę biologiczną.

NAS Analytics TAG

Dla uczestników Dni BMW Motorrad Polska organizatorzy przygotowali urozmaicone trasy. Będą one przebiegać zarówno urokliwymi drogami Beskidu Śląskiego, jak również bezdrożami Czech. Będzie okazja podziwiać piękno dolin Ustronia i Wisły oraz wykonania pamiątkowych zdjęć.

Trasa krajoznawcza

Planowana trasa jest bardzo zróżnicowana. Znajdą się na niej drogi asfaltowe, szutrowe oraz wąskie ścieżki. Dla chętnych trochę trudniejszych przeszkód, do pokonania między innymi rzeczna przeprawa. Trasa będzie stanowić świetną zabawę dla wszystkich osób biorących udział w imprezie, bez względu na poziom umiejętności.

Trasa turystyczna

Dla miłośników wąskich i krętych dróg asfaltowych organizator zaplanował krajobrazową trasę turystyczną wiodącą urokliwymi drogami Beskidu Śląskiego, jak również bezdrożami naszych południowych sąsiadów.

Organizatorzy zapraszają 24 - 26 maja 2019 do Ustronia. Więcej informacji na temat BMW Motorrad Days i formularz rejestracji znajdują się na stronie internetowej wydarzenia.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr