tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 41. Rajd Wrocławski - trial w sobotę
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

41. Rajd Wrocławski - trial w sobotę

Autor: Robert „Boro” Borowczyk 2011.04.15, 14:11 2 Drukuj

Już w tą sobotę, 16. kwietnia na wrocławskim Wzgórzu Kilimandżaro (obok kąpieliska Morskie Oko) odbędzie się 41. Rajd Wrocławski w motocyklowym trialu. Jak co roku w tym mieście odbywa się inauguracja sezonu trialowego. Organizator TMSM Sparta Wrocław otrzymał już potwierdzenie przyjazdu całej czołówki naszych polskich zawodników oraz najmłodszego zawodnika z klubu AMK Nowy Targ, czyli 9-letniego Maćka Steskal, dla którego będą to pierwsze zawody w karierze.

Wrocławska sekcja trialu, która w tym roku broni tytuł Klubowego II V-ce Mistrza Polski, zakontraktowała na ten sezon jednego z najlepszych zawodników Czech - Jirka Svobodę. Zawodnik ten pojawi się na sobotnich zawodach, aby przywitać się z kibicami, poznać nowych kolegów z klubu oraz działaczy Sparty Wrocław. Zawodnicy będą mieli do pokonania 4 okrążenia na których przejadą 8 odcinków OJO. Start o godzinie 13:00 , a zakończenie o 17:00.

Jednocześnie każdy posiadacz motoroweru lub motocykla będzie mógł spróbować swoich sił w konkurencji zwanej Konkursową Jazdą Motocyklem (KJM). Organizator przygotował specjalne bardzo łatwe odcinki, tak aby każdy chętny mógł bez obaw wystartować i ukończyć zawody. Po długim kibicowaniu będzie można posilić się w punkcie cateringowym. Zapraszamy wszystkich wrocławian, pogoda została już zamówiona! Więcej informacji znaleźć można na stronie klubu Sparta Wrocław.

kamienie zawodnik trial nowy targ 2010
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę