tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 24 kwietnia startuje Yamaha Spring Stories
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

24 kwietnia startuje Yamaha Spring Stories

Autor: Informacja prasowa 2017.04.21, 12:20 Drukuj

Już w poniedziałek 24 kwietnia rusza Yamaha Spring Stories, czyli 6-dniowe wydarzenie, podczas którego będziecie mogli przywitać z przyjaciółmi sezon motocyklowy w jednym z autoryzowanych salonów Yamahy. 

Yamaha Spring Stories to szereg atrakcji przygotowanych przez dealerów Yamahy. Od poniedziałku do końca kwietnia, w każdym salonie będzie można zapoznać się z nowościami 2017, wykonać jazdy testowe wybranymi modelami, skorzystać z wiosennej inspekcji motocykla oraz kupić odzież i akcesoria z rabatami (10% jeśli przyjdziesz sam/a, 15% jeśli zabierzesz ze sobą przyjaciela i aż 20% jeśli zabierzesz minimum 2 przyjaciół). 

By przetestować wymarzony motocykl lub skorzystać z wiosennej inspekcji, wybierz swój salon i zarezerwuj termin na stronie www.YamahaSpringStories.pl

Każdy, kto odwiedzi salon Yamahy między 24, a 29 kwietnia, będzie mógł dodatkowo wygrać motocykl lub skuter na weekend! 

NAS Analytics TAG

Startuj z dobrymi nawykami

Jednocześnie startuje Program Opieki nad Klientem na Pojazd 125 ccm. Tegoroczna odsłona ma nazwę "Startuj z dobrymi nawykami". Jest on dedykowany wszystkim Klientom posiadającym samochodowe prawo jazdy, którzy myślą o rozpoczęciu przygody z jednośladem o pojemności 125 cm3, lecz nie mają doświadczenia ani znajomych, którzy mogliby ich wprowadzić do świata dwukołowców. Program oferuje m.in. bezpłatne szkolenia z obsługi i jazdy nowo zakupionym motocyklem lub skuterem w lokalnych szkołach jazdy.

Szczegóły programu "Startuj z dobrymi nawykami" poznacie na stronach  www.dobrenawykiyamaha.pl oraz www.motobezprawka.pl.

Lista dealerów i zapisy na jazdy testowe znajdują się na stronie: www.yamaha-motor.pl.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr