tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ru dy dorwał do władzy i już pierwsze zakupy za... - Odpowiedz na komentarz
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Odpowiedz na komentarz:

Autor: janko 17.04.2024 21:52

Ru dy dorwał do władzy i już pierwsze zakupy za Odrą żeby ratować ich upadającą gospodarkę. A tak na marginesie, pamiętacie jak straż miejska polowała na kierowców, ktoś to uporządkował, ucywilizował. A teraz obecna władza znowu rozpoczyna obławę. Oj nie poprę ich w nadchodzących wyborach. Miało być tak pięknie, uśmiechnięta Polska a zaczyna sięzamordyzm.

Dodaj odpowiedź

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę