tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha MT-10 dostpna ju w kadym polskim salonie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha MT-10 dostpna ju w kadym polskim salonie

Autor: Informacja prasowa 2016.08.19, 14:24 Drukuj

Motocykle MT-10 dotarły do wszystkich polskich salonów Yamahy. W punktach dealerskich, zlokalizowanych w największych miastach naszego kraju, dostępne są też pierwsze egzemplarze testowe dla klientów, dzięki którym jeszcze przed zakupem mogą się oni przekonać, że jazda MT-10 będzie niezapomnianym przeżyciem.

Podstawowa cena modelu MT-10 wynosi 56 500 zł, ale każdy nabywca może sięgnąć do niezwykle bogatej listy wyposażenia dodatkowego, by uczynić swój motocykl bardziej komfortowym i funkcjonalnym. Przykładami bardzo przydatnych dla każdego użytkownika akcesoriów mogą być tylny bagażnik za 794 zł, zestaw bocznych kufrów za 1746 zł czy tytanowy tłumik Akrapovič za 3615 zł.

NAS Analytics TAG

Ekscytujący MT-10 to flagowy motocykl Yamahy i najpotężniejszy przedstawiciel mrocznej serii MT. Ma aluminiową ramę typu Deltabox oraz czterocylindrowy, chłodzony cieczą, rzędowy silnik z 16-zaworową głowicą, osiągający imponującą moc aż 160 KM. I wbrew pozorom Yamaha MT-10 to lekkość, zwrotność, dynamika i niezwykła pewność prowadzenia. Dzięki tym cechom MT-10 rozwija prędkości zadowalające nawet bardzo doświadczonych kierowców, którzy dokładnie wiedzą, czego należy oczekiwać od motocykla tej klasy, i daje poczucie pełnej kontroli nad pojazdem zarówno na prostych, jak i w zakrętach. Świetna ergonomia i wygodna pozycja za kierownicą to kolejne cechy, dzięki którym jazda MT-10 jest wyjątkową przyjemnością.

Szczegóły dostępne na stronie www.yamaha-motor.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr