tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyprawa na Bliski Wschd - zapowied
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyprawa na Bliski Wschd - zapowied

Autor: Robert Koco 2014.12.19, 09:51 Drukuj

Powoli kończymy przygotowania do styczniowej podróży na Bliski Wschód obejmującej Turcję, Iran, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman i z powrotem tą samą drogą.

Łącznie w teorii powinniśmy pokonać około 11,000 km, choć jak się okazało - nie do końca. Do Bułgarii z racji pory roku motocykle pojadą na przyczepce. Zwróciliśmy się także do ambasady irańskiej o wizy turystyczne dwukrotnego wjazdu, grzecznie czekaliśmy i doczekaliśmy się wiz jednokrotnych, tak więc plan powrotu przez Iran wziął w łeb. Co nam pozostało? Starać się o wizy do Iranu w ambasadzie w Dubaju lub przejechać przez Arabię Saudyjską i promem dopłynąć do Egiptu, skąd znowu promem do Turcji lub Grecji. Kolejne schody to fakt, że do Arabii Saudyjskiej nie dostaniemy się drogą lądową, nie znamy i nie słyszeliśmy o nikim komu by się udała ta sztuka, więc postanowiliśmy przelecieć samolotem z Zjednoczonych Emiratów Arabskich do Egiptu.

NAS Analytics TAG

Tak czy inaczej, plan jest piękny - przekonamy się wkrótce jak będzie z realizacją. Z Polski wyruszymy 2. lub 3. stycznia i (w miarę możliwości) będziemy na bieżąco relacjonować naszą podróż. Pojedziemy na KTMie 990 Adventure oraz BMW R1200GS Adventure.

Dzięki uprzejmości Firmy Rev’it będziemy mogli przetestować niedostępne jeszcze w sprzedaży ubrania Dominator GTX, za które bardzo dziękujemy. Zainteresowanych zapraszamy do śledzenia naszych losów na stronie Facebook Touratech Polska.

Wspierają nas: Touratech Polska, Rev’it, Pajak Sport, Elektrociuchy, ZM Wolas, Suchy TransCamonboard, Akademia Enduro

sponsorzy

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr