tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wciel się w rolę redaktora Ścigacza - przetestuj najnowszego Triumpha Scramblera 1200
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wciel się w rolę redaktora Ścigacza - przetestuj najnowszego Triumpha Scramblera 1200

Jeżeli według ciebie praca redaktora Ścigacza jest najlepszą robotą pod słońcem, jeżeli uwielbiasz jeździć motocyklami, mówić o nich, a jednocześnie lubisz występować przed kamerą - mamy coś dla ciebie! Wciel się w rolę dziennikarza motoryzacyjnego i jako jedna z pierwszych osób w Polsce przetestuj tegoroczną nowość - Triumpha Scramblera 1200!

Czytasz nasze testy i trochę zazdrościsz pracy redaktorom Ścigacza? Po cichu, a może i nawet głośno, uważasz, że sam mógłbyś to robić? Myślisz, że przed kamerą wyglądasz korzystniej od Barrego, masz lepsze skojarzenia od Konrada i lżejsze pióro od Rafała? Pokaż nam to!

Przed tobą stoi niesamowita, jedyna w swoim rodzaju szansa wcielenia się w członka naszej redakcji. To wielka przygoda, którą możesz przeżyć już 8 marca, którą później będziesz mógł wpisać do swojego motocyklowego CV. Tego dnia w Dąbrowie Górniczej firma Almot, oficjalny dystrybutor motocykli Triumph w Polsce, organizuje prezentację nowego modelu producenta z Hinckley Scramblera 1200.

Scrambler 1200 XE 2019

W ramach tego eventu będziesz miał okazję przejechać się nowością Triumpha zarówno w terenie jak i po drogach publicznych. Po wszystkim poprosimy cię o wypowiedź do kamery na temat jazdy Triumphem Scramblerem 1200, twoich wrażeń, tego jak ci się jechało itp.

Aby skorzystać z tej, mogącej już nigdy się nie powtórzyć, okazji wystarczy, że prześlesz nam film, na którym mówisz, jeździsz lub po prostu dobrze wyglądasz - oczywiście na motocyklu. Wybierzemy cztery osoby, które według nas najlepiej poradzą sobie z zadaniem przetestowania nowego Triumpha Scramblera 1200.

Zgłoszenia przyjmujemy w komentarzach pod postem lub w prywatnej wiadomości na naszym profilu na FB.

Uwaga, w imprezie nie mogą wziąć udziału pracownicy sieci Triumph Polska oraz ich rodziny, redaktorzy motoryzacyjni, czynni lub byli zawodnicy motocyklowi.

Kiedy?: 8 marca

Gdzie?: Dąbrowa Górnicza

Zgłoszenia przyjmowane są do 28.02.2019, po tym terminie ogłosimy zwyciezców oraz poinformujemy ich na FB.
NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę