tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inna impreza motocyklowa za granicą - WYPRAWA MOTOCYKLOWA DO USA NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Impreza: WYPRAWA MOTOCYKLOWA DO USA

Maj

10

WYPRAWA MOTOCYKLOWA DO USA

2019-05-10 2019-05-21 ADVPoland Wyprawa objazdowa USA

WYPRAWA MOTOCYKLOWA DO USA - Las Vegas, Death Valley, Sequoia National Park, San Francisco, Santa Monica, Hollywood, Oatman, Las Vegas. Poznaj z nami głębię pięknych kontrastów Ameryki ! Przed Tobą wybrzeże Pacyfiku i rejony pustynne, cuda natury i dzieła ludzkie, małe wsie i miasteczka oraz ogromne metropolie takie jak San Francisco czy Hollywood. Tego wszystkiego możesz doświadczyć z siodła motocykla BMW

Z nami poczujesz gorąco słynnej Doliny Śmierci i potęgę natury z Sequoia National Park. Wspólnie przemierzymy dziesiątki winkli w Yosemite National Park, by prosto z gór zjechać ku wybrzeżu ameryki, prosto nad Pacyfik. Tam poza wiatrem znad Oceanu poczujemy magię spełnionych amerykańskich snów Hollywood, Los Angeles, Santa Monica i San Francisco by dać ponieść się kolejnym obłędnym trasom prosto do Las Vegas.
Poznamy historię wielu amerykańskich regionów, zasmakujemy słynnej amerykańskiej kuchni, poznamy tradycje i miejsca, które dotąd były w naszym zasięgu ... to znaczy zasięgu pilota od telewizora ! Czas to zmienić!
Podczas tego wyjazdu zobaczysz: Las Vegas, Dolinę Śmierci jedno z najbardziej suchych i gorących miejsc na Ziemi (Death Valley) na pustyni Mojave, Sequoia National Park i największe mamutowce na świecie (Generał Sherman oraz Generał Grant), Yosemite National Park w górach Sierra Nevada oraz największe wodospady w USA takie jak Ribbon czy Creek, Golden Gate i Alcatraz w San Francisco, popularną trasę nad Pacyfikiem HGW no. 1, wspaniałe mosty Big Sur oraz Bixby Bridge w Los Angeles, amerykańską motocyklową drogę marzeń znaną jako Snake (Mulholland Highway) kultowe miejsce motocyklistów, którą rozsławił Steve McQueen szlifując na niej swoją technikę jazdy w latach 60. Hollywood i Beverly Hills, największy ośrodek poszukiwaczy złota w Oatman oraz tamę Hoovera w Las Vegas.

www.ADVPoland.pl

KALENDARIUM MAJ 2019

P W Ś CZ P S N
Dzisiejsza data
Dodaj nową impreze
na górę