tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Victory Project 156 do walki na Pikes Peak Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Victory Project 156 do walki na Pikes Peak

Autor: Beavis 2015.06.09, 14:46 Drukuj

Victory wraz z Rolandem Sandsem przygotowują motocykl, który wystartuje w tegorocznej edycji legendarnego wyścigu Pikes Peak.

Już od dłuższego czasu mówiono o tym, że Victory pracuje nad tajnym projektem wraz z Roland Sand Designs. Teraz znamy szczegóły. Należąca do Polarisa marka przy pomocy RSD przygotowuje motocykl, którym Ron Canet (kierowca testowy magazynu Cycle News) wystartuje w legendarnym wyścigu Pikes Peak. Nazwa Projekt 156 została zainspirowana 156. zakrętami, które należy pokonać by dotrzeć do mety Pikes Peak. Na chwilę obecną nie podano szczegółów dotyczących samej jednostki napędowej, ale spekuluję się, że nowy twin będzie napędzał motocykl o sportowym charakterze.

NAS Analytics TAG

Nawet jeśli delikatne przekształcanie Victory w brand o usportowionym charakterze nie wydaje się logiczne na pierwszy rzut oka, ma ono sens. Polaris w swoim portfolio posiada Indiana, który walczy o klientów H-D. Victory w takiej sytuacji mogłoby uderzać w inny segment rynku. Zakup elektrycznego Brammo, współpraca przy sportowym motocyklu z RSD i start w Pikes Peak oznaczają zmiany. Na razie ciężko mówić o tym, w którą stronę pójcie Polaris z Victory, ale moim zdaniem szykują się zmiany.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę