tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Udany początek sezonu Honda Fun & Safety NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Udany początek sezonu Honda Fun & Safety

Autor: Informacja prasowa 2013.05.29, 08:24 2 Drukuj

W dniach 25 i 26 maja 2013 na torze w Radomiu odbyła się pierwsza edycja imprezy Honda Fun & Safety.

Podczas minionego weekendu, klienci autoryzowanych salonów Hondy zostali zaproszeni przez swoich dealerów na imprezę, gdzie w bezpiecznych warunkach mogli doskonale pobawić się na swoich motocyklach. Uczestnicy mogli wjechać na teren toru jedynie na podstawie wcześniej przesłanych zgłoszeń. Duże zainteresowanie spowodowało, że lista chętnych szybko została zapełniona, a osoby z listy rezerwowej do ostatniej chwili, oczekiwały na potwierdzenie udziału.

__________________________________________

Pomimo niesprzyjających prognoz i obfitych opadów deszczu na Mazowszu, na torze w Radomiu pogoda dopisywała przez całe dwa dni trwania imprezy. Nieustępliwi i zdeterminowani uczestnicy, którzy nieulękli się zachmurzonego nieba, nie pożałowali. Suche warunki jazdy panowały przez cały weekend. Zostały zaburzone jedynie kilkoma kroplami deszczu w niedzielne popołudnie, kiedy impreza dobiegała już końca.

Poza dobrą zabawą i nabraniem pewności siebie za kierownicą swojego motocykla, uczestnicy Honda Fun & Safety mogli skorzystać z uwag i porad Tomka Kulika, który przez cały weekend był do dyspozycji wszystkich jeżdżących na torze. Instruktor zjednał sobie wielu uczestników i uczestniczek. Już zapowiada, że na kolejnej imprezie Hondy, która odbędzie się w Toruniu, w dniach 22-23 czerwca, będzie równie mocno zaangażowany w szlifowaniu techniki jazdy każdego, kto tylko będzie chciał poprawić swoje umiejętności.

Osoby, które nie chcą przegapić kolejnej edycji imprezy, mogą już teraz skorzystać z subskrybcji newslettera na stronie Hondy, gdzie pojawi się informacja o rozpoczęciu zapisów prowadzonych przez autoryzowanych dealerów Hondy.

Więcej informacji na www.honda.pl oraz w salonach. Serdecznie zapraszamy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
700S700X
apexCBF
CBR500RCBR600F
CBR zlozenieenduro na torze
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę