tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ubezpieczenia Triumph. Zapewnij sobie spokój na długie lata!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ubezpieczenia Triumph. Zapewnij sobie spokój na długie lata!

Każda motocyklowa przejażdżka wymaga nie tylko paliwa i pomysłu, ale przede wszystkim ubezpieczenia. Triumph dla posiadaczy motocykli wszystkich marek, przygotował wyjątkową ofertę w tym zakresie.

Oferta ubezpieczeniowa, oferowana przez Triumpha, to bardzo nowoczesny produkt, spełniający najwyższe oczekiwania motocyklistów. Obok obowiązkowej polisy OC, dostępnych jest wiele możliwości zabezpieczenia jednośladu przed skutkami niepożądanych zdarzeń - kradzieży, wypadku czy innych nieszczęść.

Triumph oferuje ubezpieczenia pakietowe OC/AC/NW/Assistance już od 4,5% wartości motocykla. Ponadto, dostępne są także ubezpieczenia GAP, które pozwalają zachować wartość jednośladu na niezmienionym poziomie, nawet do 5 lat. Ubezpieczenie GAP umożliwia zakup pojazdu o identycznej wartości po szkodzie całkowitej, zapewnia także szybką i bezproblemową likwidację szkody.

Kolejną interesującą opcją w ofercie ubezpieczeniowej Triumph jest przedłużona gwarancja, czyli ubezpieczenie kosztów napraw po zakończeniu gwarancji fabrycznej. To gwarancja twojego spokoju - możesz być pewien, że nie zaskoczy cię żaden nieprzewidziany wydatek.

Więcej informacji na temat ubezpieczeń Triumph znajdziesz na tej stronie.

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę