tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Troy Bayliss wraca do wyścigów!

Troy Bayliss wraca do wyścigów!

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.13, 10:26 Drukuj

Sezon 2018 będzie obfitował w powroty legendarnych zawodników. W australijskich wyścigach superbike zobaczymy legendarnego Troya Baylissa, trzykrotnego mistrza świata WSBK.

Wielce zasłużony Australijczyk Troy Bayliss zbliża się do pięćdziesiątki, ale jak widać nie potrafi żyć bez wyścigów motocyklowych. Szczyt jego osiągnięć przypada na lata 2001-2008, w czasie których zdobył trzy tytuły mistrza świata World Superbike, raz był drugi oraz zaliczył serię startów w MotoGP, wygrywając w 2006 roku jeden wyścig. Karierę zakończył oficjalnie w 2008 roku, kiedy zdobył trzeci tytuł WSBK. Pojawił się jeszcze na chwilę w 2015 roku, zastępując kontuzjowanego Davide Gugliano.

Przez ogromną większość swojej kariery związany był z ekipą Ducati, zarówno w WSBK, jak i MotoGP. Obecny powrót Troya Baylissa do australijskich wyścigów superbike również odbędzie się na motocyklu tej włoskiej marki.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę