tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Troy Bayliss wraca do wy¶cigów!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Troy Bayliss wraca do wy¶cigów!

Autor: Konrad Bartnik 2017.12.13, 10:26 Drukuj

Sezon 2018 będzie obfitował w powroty legendarnych zawodników. W australijskich wyścigach superbike zobaczymy legendarnego Troya Baylissa, trzykrotnego mistrza świata WSBK.

Wielce zasłużony Australijczyk Troy Bayliss zbliża się do pięćdziesiątki, ale jak widać nie potrafi żyć bez wyścigów motocyklowych. Szczyt jego osiągnięć przypada na lata 2001-2008, w czasie których zdobył trzy tytuły mistrza świata World Superbike, raz był drugi oraz zaliczył serię startów w MotoGP, wygrywając w 2006 roku jeden wyścig. Karierę zakończył oficjalnie w 2008 roku, kiedy zdobył trzeci tytuł WSBK. Pojawił się jeszcze na chwilę w 2015 roku, zastępując kontuzjowanego Davide Gugliano.


Reklama


NAS Analytics TAG

Przez ogromną większość swojej kariery związany był z ekipą Ducati, zarówno w WSBK, jak i MotoGP. Obecny powrót Troya Baylissa do australijskich wyścigów superbike również odbędzie się na motocyklu tej włoskiej marki.

NAS Analytics TAG

Reklama


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę