tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph i Przyjaciele
NAS Analytics TAG

Triumph i Przyjaciele

Autor: Artykuł sponsorowany 2017.02.18, 10:52 Drukuj

Marka Triumph jest znana i ceniona na całym świecie. Również w Polsce ma wielu zwolenników. Nowa globalna wizja, nowe silniki i 20 nowych modeli w ciągu następnych 3 lat oraz nasza dystrybucja zrodziła w nas potrzebę pokazania wszystkim zainteresowanym to co reprezentują motocykle Triumph.

Postawiliśmy na motocyklistów wszystkich marek, miłośników marki i Przyjaciół, czyli wszystkich entuzjastów dwóch kółek. Chcemy aby wszyscy którzy posiadają swoje maszyny lub o nich tylko marzą mogli spotkać się z nami.

Modele Thruxton i Thruxton R tak mocno rozpoznawalne i podziwiane to prawdziwe Caffe Racer’y, ale to nie wszystko. Modele Bonneville T 100 od tego roku i Bonneville T 120, który ukazał się w 2016 to prawdziwe Classici. Niepowtarzalne z zupełnie nowymi silnikami. Poprzednie wersje miały wielu zwolenników, nowe urzekają. Większość z tych, którzy dokonali w 2016 jazd testowych było mocno zaskoczonych.

Rodzinę Tigerów 800 i Explorerów nie trzeba nikomu przedstawiać lecz dla tych , którzy nie mieli jeszcze okazji się z nimi zapoznać pozostawiamy 2 modele testowe na sezon 2017.

Z modelami 2017 będzie można  zaprzyjaźnić się już od pierwszej imprezy, która odbędzie się we Wrocławiu i będzie początkiem eventów  „Triumph i Przyjaciele”. Tam po raz pierwszy będzie można dosiąść oczekiwanych nowości: Bonneville Bobber, Street Cup, Bonneville T 100, Street Scrambler oraz Nowego Street Tripla 765

Postawiliśmy na imprezy masowe, aby wszyscy Przyjaciele motocykliści mieli łatwy dostęp do naszych motocykli. Pierwszą imprezą z  cyklu, są targi Wrocław Motocycles Show. Kilka dni  później Poznań Motor Show, zapisy trwają i są już pierwsi chętni. Z kolei 25-26 marca, przez cały weekend  zapraszamy do naszego brand storu Triumph Warszawa w godzinach 9 - 19 na Aleje Jerozolimskie 200.

Już dziś entuzjaści i Przyjaciele TRIUMPHA mogą zadecydować , która z imprez jest dla nich najbardziej odpowiednia i na jakim motocyklu chcieliby się przejechać zanim zdecydują o zakupie pojazdu na sezon 2017. Na stronie warszawa.triumphmotorcycles.pl w zakładce EVENTY czekamy na zainteresowanych.

Nastawiamy się na przyjemne, pozytywne spotkania. Czekam na ludzi dla których Classic, Bobber, Naked etc. nie jest obcy. Chcemy odtworzyć uczucie, które dla ludzi było kiedyś istotą aby posiadać motocykl.

Jesteśmy przekonani, że w kolejnych latach uda nam się przywrócić pozytywne wrażenia w obcowaniu z motocyklem. Zaproponujemy jeszcze więcej wyjazdów i wypraw zorganizowanych, tak aby każdy posiadacz Triumpha  oraz użytkownik innego motocykla mógł odczuć , że jest pośród przyjaciół.

Przyjedźcie do naszych salonów.

Poznajcie naszych pracowników i nasze motocykle.

Tylko razem możemy zbudować „Triumph i Przyjaciele”

Zdję™cia
NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę