tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "The Bikeriders" - motocyklowy dramat inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Gratka dla fanw "Sons of Anarchy"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"The Bikeriders" - motocyklowy dramat inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Gratka dla fanw "Sons of Anarchy"

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.12.05, 09:07 Drukuj

Filmy osadzone w motocyklowej rzeczywistości to prawdziwa rzadkość, dlatego produkcja "The Bikeriders" wzbudza ogromne zainteresowanie, choć nieprędko pojawi się w kinach. Jednak patrząc na historię, obsadę i zwiastun filmu można śmiało powiedzieć, że jest na co czekać.

Film "The Bikeriders" jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, a konkretnie foto ksiązką, która ukazywała życie członków klubu Outlaws MC. Jej autorem był Danny Lyon. W filmie śledzimy losy członków klubu Vandals oraz jego ewolucję, a akcja jest osadzona w Chicago. Vandals zaczynają jako zbieranina outsiderów, ale przez lata przekształcają się w prawdziwy gang i oczywiście wkraczają na ścieżkę bezprawia.

NAS Analytics TAG

Główne role w filmie grają Austin Butler, który wcielił się w rolę Elvisa Presleya w filmie "Elvis", Tom Hardy oraz Jodie Comer. Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialny jest Jeff Nichols. Niedawno globalne prawa do dystrybucji wykupiło Focus Features, co bardzo dobrze wróży.

Premiera odbyła się 31 sierpnia podczas 50th Telluride Film Festival, a dramat trafi do światowych kin dopiero w przyszłym roku. Opóźnienie miało być spowodowane zmianą dystrybutora oraz strajkiem scenarzystów. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr