tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki SV 1000SM - nadejście Godzilli? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki SV 1000SM - nadejście Godzilli?

Autor: Thrillco 2007.06.12, 09:25 3 Drukuj

Moda na wielkie Supermoto rozkręca się na dobre. Czy kolejne będzie pochodziło z Japonii?

Z pewnych, głęboko ukrytych źródeł wiedzieliśmy o istnieniu planów budowy dużego Supermoto marki Suzuki. W końcu nie można przespać okresu, w którym konkurencja z Europy rozpycha się i sadowi na dobre w niszy, w której japońskie marki nie istnieją. KTM Super Duke, BMW HP2 Megamoto i ostatnio Ducati Hypermotard stają się konkurencją, którą niedługo trudno będzie pokonać.

Dlatego Suzuki już od jakiegoś czasu knuje w swych podziemnych laboratoriach. Bazą dla japońskiego hypermoto najprawdopodobniej będzie silnik z SV 1000, zaś pozostałe elementy zostaną wzięte z terenowej serii DR, po wcześniejszym dostosowaniu do wściekłego charakteru motocykla.

Przedstawiony na zdjęciu motocykl to domyślna wizja, stworzona na komputerze przez jednego z czytelników. Jeśli i wy macie pewne zdolności i umiejętności, dzięki którym potraficie narysować lub wygenerować komputerowo własne wizje motocykli przyszłości, przysyłajcie je w formie plików JPEG na ten adres

Najciekawsze prace opublikujemy na łamach serwisu.

źródło: www.cycleworld.com

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę