Suzuki GSX-R250 nadci±ga?
Ostatnio informowaliśmy Was o tym, że Honda wraca do ostrej rywalizacji w klasie małych maszyn sportowych i nowa CBR250/300RR jest tego jasną deklaracją. Wygląda na to, że Suzuki, które jako jedyne pozostawało bez konkurencyjnego motocykla w klasie małych wyścigówek również nie zamierza odpuszczać. Obok zobaczyć możecie "szpiegowskie" zdjęcia małego sportowego motocykla Suzuki, który zdaniem zachodniej prasy jest nowym modelem Suzuki GSX-R250 i który jako model globalny trafić powinien także do Europy.
Na chwilę obecną trudno powiedzieć na jaką pojemność zdecyduje się Suzuki w przypadku wypuszczenia pojazdu na rynku UE, ale z pewnością będą to okolice 250-300cc i motocykl będzie musiał spełniać normę Euro4, która reguluje nie tylko dopuszczalne wartości emisji spalin, ale np. także konieczność montowania układu ABS w standardzie.
Reklama
Ducati Riding Experience Road Academy 2026: dzień otwarty
Dzień otwarty Ducati Riding Experience Road Academy to świetna okazja dla właścicieli motocykli wszystkich marek, aby odbyć szkolenie w bezpiecznych warunkach pod okiem profesjonalnych instruktorów, lepiej poznać swój motocykl, pokonać własne ograniczenia i poczuć niesamowitą atmosferę, którą tworzą Ducatisti z całej Polski.
Liczba miejsc jest ograniczona »
Niezależnie od przyjętej przez fabrykę z Hamamatsu specyfikacji technicznej najlepszą wiadomością jaką możemy otrzymać jest taka, że Suzuki na poważnie wraca do produkowania konkurencyjnych (mamy nadzieję!) motocykli sportowych.












Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze