tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ScooterDay - jedyna taka impreza w regionie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza: ScooterDay - jedyna taka impreza w regionie

Kwiecień

22

ScooterDay - jedyna taka impreza w regionie

2018-04-22 2018-04-22 Grupa CARGO Jaworzno Polska

ScooterDay – impreza jakiej jeszcze nie było w regionie! Pod okiem najlepszych instruktorów będziesz ćwiczył technikę i taktykę jazdy jednośladem! Poznasz najnowsze trendy ze świata skuterów i podniesiesz swoje umiejętności w zakresie techniki jazdy.

Zaznasz dreszczyku emocji podczas pokazu stuntu motocyklowego i zasiądziesz za stery symulatora wyścigów! Zapewniamy, że w każdym przypadku znajdziecie coś dla siebie! Wsiadajcie na maszyny, zabierajcie znajomych i wpadajcie 22 kwietnia na teren Grupy CARGO w Jaworznie.

Tylko u nas będziesz ćwiczył technikę jazdy na specjalnie przygotowanym torze oraz wjedziesz na płytę poślizgową! Skosztujesz jazdy w przechyle, odpowiedniego operowania gazem oraz hamulcem i wiele więcej…! Będziesz mógł podziwiać specjalnie przygotowane show przez stunterów i trialowców! A jeśli zechcesz spróbować swoich sił i pokazać na co cię stać - tok bike i symulatory wyścigów będą czekać! Nie zabraknie pokazów najnowszych modeli skuterów, jazd testowych, wykładów i pokazu pierwszej pomocy.

https://www.facebook.com/events/451293545290046/

KALENDARIUM KWIECIEŃ 2018

P W Ś CZ P S N
Dzisiejsza data
Dodaj nową impreze
na górę