tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inna impreza motocyklowa za granicą - SARDYNIA I KORSYKA
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza: SARDYNIA I KORSYKA

Październik

19

SARDYNIA I KORSYKA

2019-10-19 2019-10-26 ADVPoland Wyprawa objazdowa Sardynia i Korsyka

ADVPoland - motocyklowe wakacje

Czy wiedziałeś, że Sardynia i Korsyka to wyspy, które są uwielbiane przez europejskich motocyklistów? Głównie ze względu na ciągnące się wokół nich serpentyny, położone nad samym brzegiem morza. Motocyklowe wakacje na Sardynii i Korsyce to siedem dni pełnych słońca, idealnych tras, dobrych wrażeń i zachwycających krajobrazów. Siedem dni, które na miesiące i lata pozostaną w pamięci a Ty będziesz chciał wracać tu co roku.
Na ten wyjazd możesz zabrać własny motocykl lub skorzystać z naszej floty (czekają na Ciebie najnowsze modele BMW R1200GS lub F850GS). Do pokonania mamy 1800 km (około 250-300 km dziennie) a to idealne proporcje trasy i odpoczynku aby nadal czuć przyjemność z jazdy.
CO CZEKA NA CIEBIE NA MIEJSCU?
BELLA KLIMAT: Nie musisz martwić się o pogodę. Sardynia i Korsyka to gwarancja pięknej, słonecznej aury idealnej do jazdy motocyklem. Klimat tworzy też obłędna włoska i francuska kuchnia oraz komfortowe hotele, które odwiedzimy na trasie.
PERFETTO TRASY: Nie musisz wytyczać dróg na trasie - wszystko dostajesz jak na tacy. Sprawdzone, przejechane i największą precyzją, zaplanowane trasy asfaltowe oraz zaprogramowane nawigacje.
CLASSA ORGANIZACJA: Nie musisz martwić się zupełnie o nic. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, pomożemy zabukować dogodny bilet lotniczy, na całej trasie służymy wsparciem doświadczonego serwisanta. Zapewniamy fachową opiekę i wszelkie gwarancje turystyczne.

www.ADVPoland.pl

KALENDARIUM PAŹDZIERNIK 2019

P W Ś CZ P S N
Dzisiejsza data
Dodaj nową impreze
na górę