tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ponad 100 tys. gości odwiedziło już Muzeum Triumpha! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ponad 100 tys. gości odwiedziło już Muzeum Triumpha!

Coraz więcej osób chce zobaczyć, jak powstają motocykle Triumph. Od listopada 2017 roku można odwiedzać fabrykę w Hinckley, a teraz brytyjska marka świętowała sukces programu wraz z wyjątkowym gościem.

Ron Sutton jest zakochany w motocyklach marki Triumph i ma w swoim garażu trzy maszyny tego producenta. Co czyni Rona wyjątkowym? Brytyjczyk jest stutysięcznym gościem fabryki w ramach Triumph Motorcycles Factory Visitor Experience. Ron otrzymał książkę "The Art of the Motorcycle", która przedstawia historię marki Triumph. Egzemplarz został podpisany przez prezesa firmy - Nicka Bloora. Oprócz tego wrócił do domu z okazjonalną tabliczką ze specjalnym numerem VIN.

Projekt ruszył dwa lata temu. Wszyscy chętni mogą zobaczyć między innymi motocykle z programu Triumph Factory Custom, najważniejsze historyczne modele, a także nowości. Zwiedzanie ma również wartość merytoryczną, ponieważ można dowiedzieć się i oglądać, jak wygląda proces powstawania motocykla począwszy od rysunku na desce kreślarskiej aż do gotowego produktu.

NAS Analytics TAG

Kontakt z redakcją

(+48 22) 621-53-28 wew 103

na górę