tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Piotr Autohol
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Piotr Autohol

Najlepsza obsługa, bezpieczeństwo. Jednym słowem 100-procentowa satysfakcja. Tak właśnie mogę opisać firmę Piotr Autohol. Na rynku wykonuję zlecenia już od paru dobrych lat.

Adres

tel 24h: 535 773 604 WWW:

OPIS FIRMY

Najaktywniej świadczę zlecenia w Katowicach i w miasteczkach leżących w pobliżu tego miasta. Zajmuję się świadczeniem prac z zakresu całodobowej pomocy drogowej oraz holowaniem aut. Usługi holowania realizuję w granicach całego kraju i Unii Europejskiej. Dysponuję autem o ładowności trzy i pól tony z solidną wciągarką elektryczną oraz GPS\'em. Dzięki temu szybko docieram do zleceniodawcy. Wykonuję prace zarówno dla indywidualnych klientów, jak i dla firm.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę