tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Paton 500 GP - dzisiejszy motocykl GP500
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Paton 500 GP - dzisiejszy motocykl GP500

Autor: Piotr Jędrzejak 2009.12.01, 15:39 8 Drukuj

Pattoni Roberto dostał propozycję zbudowania motocykla, który mógłby startować w wyścigach GP500, gdyby dziś jeszcze istniały

Marka Paton ostatni raz była widziana w wyścigach za czasów takich sław, jak: Mick Doohan, Barry Sheene, Eddie Lawson, Kevin Schwantz czy Kenny Roberts. Maszyny tego producenta jeździły w GP500, a ich produkcja zakończyła się razem z tymi mistrzostwami.

Jednak ostatnio, Pattoni Roberto dostał propozycję zbudowania motocykla, który mógłby startować w wyścigach GP500, gdyby dziś jeszcze istniały. Maszyna Paton 500 Grand Prix otrzymała dwusuwowy silnik w układzie V4 o 70-stopniowym rozwarciu cylindrów. Jednostka legitymuje się mocą 190 KM. Przy masie całkowitej wynoszącej 135 kg, brzmi to imponująco. Na pewno nie jest to motocykl dla każdego.

Patrząc na tą maszynę, widzimy przyszłość mistrzostw GP500, która niestety nie nastąpiła.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę