tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inna impreza motocyklowa za granicą - PORTUGALIA - NAJLEPSZA TRASA W UE
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza: PORTUGALIA - NAJLEPSZA TRASA W UE

Maj

29

PORTUGALIA - NAJLEPSZA TRASA W UE

2019-05-29 2019-06-08 ADVPoland Wyprawa objazdowa Portugalia

Malownicze krajobrazy, hipnotyzujące wybrzeże Atlantyku, różnorodne ukształtowanie terenu spowoduje, że czas, który spędzisz z nami na motocyklowym przemierzaniu bajkowych, portugalskich obszarów zapamiętasz jak jedną z najwspanialszych wypraw w swoim życiu.


10 dniowa przygoda z niesamowitymi drogami Portugalii. Na naszej trasie między innymi najładniejsza, motocyklowa droga w Europie - dolina rzeki Douro. 2500 km precyzyjnie przygotowanych tras. Do Twojej dyspozycji nowe modele BMW R1200GS, F800GS oraz BMW R1200RT. Odpoczniesz w komfortowych hotelach i spróbujesz portugalskiej kuchni. Na całej trasie przejazdu towarzyszy nam samochód serwisowo-bagażowy a po trasie odpoczynek w hotelach o wysokim standardzie ****

Górzyste, trasy wypełnione w atrakcyjne zakręty i drogi wyznaczone z dala od miejskiego szumu, zagwarantują efektywną przygodę. Pozwoli ona nie tylko na doskonałą zabawę i pożądane szaleństwa na dwóch kółkach, ale także zapewni chwilę upragnionego spokoju oraz integrację z piękną naturą. Jeżeli marzysz o odprężającej podróży na swoim motocyklu, która pozwoli zarówno spełnić oczekiwania, potrzeby i fantazje pasjonata motocyklowych wojaży oraz zdystansować się od betonowej codzienności, to trafiłeś we właściwe miejsce.

www.ADVPoland.pl

KALENDARIUM MAJ 2019

P W Ś CZ P S N
Dzisiejsza data
Dodaj nową impreze
na górę