tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy KTM Super Duke R? Znany portal ujawnia zagadkowe zdjcie szpiegowskie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy KTM Super Duke R? Znany portal ujawnia zagadkowe zdjcie szpiegowskie

Autor: Raff 2018.03.22, 15:53 Drukuj

Nowy KTM Super Duke R przyłapany został podczas testów. Choć austriacki producent zaprezentował odświeżoną wersję tego motocykla na rok 2017, wygląda na to, że nowy model jest w drodze.

Trudno powiedzieć, czy prace nad nową wersją zostały wymuszone przez niespokojny marketing KTM, czy miażdżące unijne normy emisji spalin. Ze szpiegowskiego zdjęcia opublikowanego przez portal Motorcyclenews nie wynika, że silnik różni się od dotychczas używanego w modelu Super Duke R, ale wyraźnie można dostrzec większą chłodnicę i inny katalizator.

NAS Analytics TAG

Rama także wydaje się nieco przekonstruowana, choć nadal, oczywiście pozostaje rurowa. Trochę inna niż w dotychczasowym modelu jest rama pomocnicza wykonana, odmiennie niż w obecnym Super Duke, z aluminium zamiast stali. Ogólnie nowy model wydaje się nieco smuklejszy i bardziej wyrazisty.

Testy nowego KTM Super Duke R to zapewne początkowe stadium prac nad nadchodzącym modelem. Mało prawdopodobne, że wersja taka pojawi się w tym roku w Mediolanie. Prawdopodobnie nastąpi to dopiero w 2019.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia

ktm-super-duke-r-2-2452-default-large

Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr