tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe wideo Stuntera13 Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe wideo Stuntera13

Autor: Lovtza 2013.04.25, 09:08 2 Drukuj

Choć w Polsce sezon motocyklowy dopiero niedawno wszedł na wysokie obroty, Stunter13 nie próżnował w okresie gdy my wszyscy walczyliśmy z kolejnymi frontalnymi atakami zimy. Nasz eksportowy stunter trenował i demonstrował swoje umiejętności publiczności w zachodniej Europie.


Poniżej znajdziecie zapis pokazów jakie miały miejsce w trakcie Irish Motorbike Show w Dublinie oraz Motodays w Rzymie. Sporo ostrej jazdy i bardzo fajne ujęcia - polecamy!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę