tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Inna impreza motocyklowa za granicą - NOWA ZELANDIA
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Impreza: NOWA ZELANDIA

Grudzień

4

NOWA ZELANDIA

2019-12-04 2019-12-17 ADVPoland Wprawa objazdowa Nowa Zelandia

ADVPoland - motocyklowe wakacje.

Nowa Zelandia - czy to prawdziwa wyprawa na koniec świata?


Zapraszamy na jedyną w swoim rodzaju wyprawę motocyklową do Nowej Zelandii. Tym razem odwiedzimy południową wyspę, ponieważ to najlepsze regiony do jazdy motocyklem. Czekają na Ciebie niesamowite widoki i najpiękniejsze trasy. Będziemy poruszali się idealnymi i krętymi asfaltami a do Twojej dyspozycji będą najnowsze modele motocykli BMW F700 i F800GS, R1200GS, R1200RT oraz komfortowy K1600GTL. Nasza wyprawa rozpoczyna się w miejscowości Christchurch i biegnie kolejno przez największe atrakcje wyspy.

To będzie równie fantastyczna przygoda jak dzieła Tolkiena! Czekają na Ciebie ciągnące się po horyzont czarujące krajobrazy - ośnieżone szczyty lodowców wtopione w bezkresny błękit nieba, schodzące do krystalicznie czystych jezior i lazurowych mórz.

Na trasie oprócz dzikiej i nieodkrytej przyrody takiej jak Milford Sound, zaplanowane zostały także cywilizowane rejony aby przekonać się, że nie mieszkają tu tylko Hobbici. Odwiedzimy Queenstown uchodzące za światową stolicę adrenaliny, Christchurch oraz Dunedin a na spragnionych wrażeń czekają atrakcje takie jak lot śmigłowcem, rafting czy rejs statkiem przez Fiordland.

www.ADVPoland.pl

na górę