tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocrossowe Mistrzostwa Polski - Gdańsk 2008 - strona 2
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocrossowe Mistrzostwa Polski - Gdańsk 2008 - strona 2

Autor: Dawid "Manhatan" Stolicki 2008.05.06, 10:33 Drukuj

Klasa MX2

Wyścig pierwszy

NAS Analytics TAG
Poz. Nr startowy Zawodnik Klub Ilość okrążeń Czas ukończenia Punkty
1 1 Maciej Zdunek AMK Poltarex Człuchów 14 29:39.912 25
2 152 John Christian Seljord GAMK Gdańsk 14 29:44.315 22
3 2 Łukasz Kurowski AMK Drwęca Ostróda 14 30:40.382 20
4 117 Łukasz Wysocki KM Wisła Chełmno 14 30:41.583 18
5 3 Karol Kędzierski KM Cross Lublin 14 30:51.150 16
6 12 Paweł Nowicki TNT Łomianki 14 30:53.525 15
7 5 Arkadiusz Mońk AMK Poltarex Człuchów 14 30:54.789 14
8 4 Łukasz Kędzierski KM Cross Lublin 14 31:07.757 13
9 9 Mateusz Wojciechowski AMK Poltarex Człuchów 14 31:10.400 12
10 100 Paweł Wizgier ŁKM Łowicz 13 29:42.845 11
11 10 Łukasz Bembenik AMK Poltarex Człuchów 13 29:42.942 10
12 6 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno 13 30:04.215 9
13 51 Jakub Majchrzak AK Głogów 13 30:25.015 8
14 50 Filip Łubisz MKS Zjednoczeni Stryków 13 30:34.362 7
15 68 Jędrzej Żuralski MK Jasam Lidzbark Warmiński 13 31:05.507 6
16 35 Adrian Piłat MK Jasam Lidzbark Warmiński 13 31:11.721 5
17 14 Oskar Wojciechowicz GAMK Gdańsk 13 31:32.156 4
18 101 Dawid Kruk ŁKM Łowicz 13 31:36.862 3
19 192 Damian Jędrzejczyk AMK Poltarex Człuchów 13 31:45.594 2
20 112 Sylwester Jędrzejczyk AMK Poltarex Człuchów 13 31:46.915 1
21 39 Michał Dzik AMK Poltarex Człuchów 12 29:56.426 0
22 87 Marcin Krakowski LKS Jastrząb Lipno 12 30:00.109 0
23 44 Michał Pawlak MKS Zjednoczeni Stryków 2 31:43.931 0

Klasa MX2

Wyścig drugi

Poz. Nr startowy Zawodnik Klub Ilość okrążeń Czas ukończenia Punkty
1 1 Maciej Zdunek AMK Poltarex Człuchów 14 30:43.410 25
2 117 Łukasz Wysocki KM Wisła Chełmno 14 30:47.767 22
3 2 Łukasz Kurowski AMK Drwęca Ostróda 14 30:51.628 20
4 5 Arkadiusz Mańk AMK Poltarex Człuchów 14 31:02.507 18
5 3 Karol Kędzierski KM Cross Lublin 14 31:02.812 16
6 152 John Christian Seljord GAMK Gdańsk 14 31:05.873 15
7 4 Łukasz Kędzierski TNT Łomianki 14 31:19.572 14
8 9 Mateusz Wojciechowski AMK Poltarex Człuchów 14 31:25.982 13
9 12 Paweł Nowicki TNT Łomianki 14 31:26.015 12
10 14 Oskar Wojciechowicz GAMK Gdańsk 14 31:42.343 11
11 10 Łukasz Bembenik AMK Poltarex Człuchów 14 32:27.403 10
12 100 Paweł Wizgier ŁKM Łowicz 13 30:46.215 9
13 51 Jakub Majchrzak AK Głogów 13 31:11.068 8
14 50 Filip Łubisz MKS Zjednoczeni Stryków 13 31:23.168 7
15 68 Jędrzej Żuralski MK Jasam Lidzbark Warmiński 13 31:33.413 6
16 35 Adrian Piłat MK Jasam Lidzbark Warmiński 13 31:38.859 5
17 112 Sylwester Jędrzejczyk AMK Poltarex Człuchów 131 31:39.798 4
18 101 Dawid Kruk ŁKM Łowicz 13 32:03.215 3
19 192 Damian Jędrzejczyk AMK Poltarex Człuchów 13 32:19.660 2
20 87 Marcin Krakowski LKS Jastrząb Lipno 13 32:51.444 1
21 39 Michał Dzik AMK Poltarex Człuchów 12 30:54.193 0
22 44 Michał Pawlak MKS Zjednoczeni Stryków 8 20:36.212 0

Klasa MX1

Wyścig pierwszy

Poz. Nr startowy Zawodnik Klub Ilość okrążeń Czas ukończenia Punkty
1 152 John Christian Seljord GAMK Gdańsk 14 30:37.875 25
2 5 Łukasz Kędzierski KM Cross Lublin 14 30:41.931 22
3 7 Arkadiusz Mańk AMK Poltarex Człuchów 14 31:09.904 20
4 2 Karol Kędzierski KM Cross Lublin 14 31:30.522 18
5 4 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno 14 31:42.389 16
6 25 Karol Knap KM Wisła Chełmno 14 32:01.665 15
7 8 Mateusz Ognisty LKS Jastrząb Lipno 14 32:02.683 14
8 12 Waldemar Lonka AK Głogów 14 32:26.738 13
9 14 Tomasz Jost AMK Poltarex Człuchów 14 32:28.943 12
10 6 Jacek Lonka AK Głogów 14 32:51.054 11
11 9 Fabian Szymański MK Jasam Lidzbark Warmiński 13 30:46.342 10
12 15 Jakub Majchrzak AK Głogów 13 30:55.927 9
13 13 Mirosław Kowalski AMK Poltarex Człuchów 13 31:17.835 8
14 28 Jakub Kuźniak GAMK Gdańsk 13 31:29.296 7
15 67 Piotr Zalewski LKS Jastrząb Lipno 13 31:42.831 6
16 89 Andrzej Seremet AK opole 13 31:43.279 5
17 19 Kajetan Rusocki LKS Jastrząb Lipno 13 31:55.990 4
18 70 Mariusz Bukowski AMK Poltarex Człuchów 13 31:57.203 3
19 195 Stanisław Grygiel AMK Poltarex Człuchów 12 30:45.295 2
20 33 Ryszard Krzemień ŁKM Łowicz 12 31:40.382 1

Klasa MX1

Wyścig drugi

Poz. Nr startowy Zawodnik Klub Ilość okrążeń Czas ukończenia Punkty
1 1 Maciej Zdunek AMK Poltarex Człuchów 14 30:39.325 25
2 5 Łukasz Kędzierski KM Cross Lublin 14 31:12.056 22
3 7 Arkadiusz Mańk AMK Poltarex Człuchów 14 31:38.460 20
4 2 Karol Kędzierski KM Cross Lublin 14 31:58.994 18
5 8 Mateusz Ognisty LKS Jastrząb Lipno 14 32:04.684 16
6 9 Fabian Szymański MK Jasam Lidzbark Warmiński 14 32:19.577 15
7 25 Karol Knap KM Wisła Chełmno 14 32:25.650 14
8 6 Jacek Lonka AK Głogów 13 30:38.869 13
9 14 Tomasz Jost AMK Poltarex Człuchów 13 30:42.590 12
10 4 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno 13 30:44.119 11
11 13 Mirosław Kowalski AMK Poltarex Człuchów 13 30:59.661 10
12 67 Piotr Zalewski LKS Jastrząb Lipno 13 31:08.903 9
13 15 Jakub Majchrzak AK Głogów 13 31:31.515 8
14 100 Paweł Wizgier ŁKM Łowicz 13 31:32.481 7
15 28 Jakub Kuźniak GAMK Gdańsk 13 31:51.823 6
16 89 Andrzej Seremet AK Opole 13 32:26.658 5
17 70 Mariusz Bukowski AMK Poltarex Człuchów 13 32:38.732 4
18 19 Kajetan Rusocki LKS Jastrząb Lipno 13 33:02.463 3
19 195 Stanisław Grygiel AMK Poltarex Człuchów 13 33:26.670 2
20 33 Ryszard Krzemień ŁKM Łowicz 9 33:25.938 1
21 12 Waldemar Lonka AK Głogów 3 7:21.017 0

Na podsumowanie...

Będzie krótko, zwięźle i na temat. Klasa MX2 została zdominowana przez Maćka Zdunka, który nie oddał nawet jednego punktu żadnemu z pozostałych zawodników. Nie ulega wątpliwości fakt, że Zdunek odwala świetną robotę i póki co, pozostali zawodnicy będą się musieli mocno uwijać, żeby móc za nim nadążyć. Jego dominacja jednak nie jest taka pewna. Kurowski, czy Wysocki pokazują, że stać ich na walkę z zawodnikiem Suzuki. I najprawdopodobniej walka na łokcie jest tutaj tylko kwestią czasu.

To, w jaki sposób będą przedstawiały się dalsze losy zmagań w MP w Motocrossie, będziemy na bieżąco śledzić w serwisie Ścigacz.pl. Oprócz samych zawodników, podziękowania należą się również dla organizatorów i kibiców. Impreza, jak przystało na Mistrzostwa Polski, została zorganizowana na wysokim poziomie.

Kolejne zawody z serii Motocrossowych Mistrzostw Polski odbędą się już 11 maja w Obornikach. Tym razem obserwować będziemy zawodników w klasie 85 cc i ponownie w 125cc, czyli MX2.

Na relację z tej imprezy już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców motocrossowego szaleństwa do Ścigacz.pl!

Szczegółowe wyniki, w tym czasy poszczególnych okrążeń, klasyfikacje generalne oraz porównanie czasów poszczególnych zawodników, znajdziecie na stronach www.motoresults.pl!

Film: Żuliana Plesiak

zawodnicy rywalizacja hopka
zawodnicy yamaha
zawodnik kjm skok
damian jedrzejczyk yamaha
dawid kruk honda
filip lubisz honda
jakub majchrzak yamaha
karol kedzierski
kjm winner
knapp hopka yamaha
lukasz wysocki w powietrzu
andrzej sermet gdansk
maciej zdunek zakret
majchrzak kuba yamaha
marcin krakowski honda
quad dojazdowka scott ryszard krzemien skok john christian sejlord
stanislaw grygiel czluchow hopa starter gdansk motocross whip mank gdansk
wysocki zdunek suzuki honda yamaha meta yamaha w zakrecie
zawodnik w locie zawodnik zakret kedzierski puchar
winner dziecko wygrana mank mechnik zdunek puchar wygrana
mank autograf babcia kibicuje motocross koparka

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę