tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocross selfie - robisz to źle NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocross selfie - robisz to źle

Autor: Lovtza 2015.07.13, 09:10 2 Drukuj

Selfie - w dobie skrajnej miniaturyzacji sprzętu fotograficznego i powszechności telefonów wyposażonych w aparaty ten typ zdjęcia stał się zupełnie osobnym bytem i w chwili obecnej nie jest już traktowany jako część fotografii. To bardziej zagadnienie społeczne, gdzie dopalaczem i katalizatorem kreatywności są media społecznościowe, w których dobre selfie zawsze wywoła lawinę komentarzy, lajków i innych pożądanych przez twórcę zdjęcia efektów społecznych.
NAS Analytics TAG
Moda ta oczywiście nie mogła ominąć motocykli. Tyle, że motocykle są ciężkie, poruszają się szybko, a czasem odrywają się od podłoża. Warto wszystko to wziąć po uwagę przy wykonywaniu selfie, bo inaczej można dostać w głowę rozpędzoną 100 kilogramową crossówką oraz jej operatorem…

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę