tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MT Tour 2019- zarejestruj si ju dzi na edycj w Poznaniu, Wrocawiu lub Rzeszowie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MT Tour 2019- zarejestruj si ju dzi na edycj w Poznaniu, Wrocawiu lub Rzeszowie

Autor: Informacja prasowa 2019.06.11, 17:34 Drukuj

Motocykliści z Poznania, Wrocławia i Rzeszowa - szykujcie się! To właśnie w Waszych miastach w tym roku odbędzie się słynny MT Tour - największa impreza testowa Yamahy dedykowana bestsellerowej gamie drapieżnych motocykli MT.

Słynny MT Truck wypakowany pojazdami testowymi pojawi się w Polsce równo za miesiąc. Dzięki temu motocykliści z Wielkopolski, Dolnego Śląska i Podkarpacia będą mieli niepowtarzalną okazję, by dosiąść legendarnych hyper nakedów MT i poznać Ciemną Stronę Japonii! Wszystkich chętnych do uczestnictwa w MT Tour 2019 zapraszamy do zarejestrowania się na stronie mttour.yamaha-motor.pl.

NAS Analytics TAG

Trasa MT Tour 2019 będzie przebiegać następująco:

• 13-14 lipca, Poznań, salon Centrum Yamaha, ul. Lutycka 95A,
• 20-21 lipca, Wrocław, parking Award Business Park, ul. Zwycięska 45,
• 27-28 lipca, Rzeszów, salon Yamaha GOC, ul. Ludwika Chmury 6.

Idea MT Tour jest jedna - Yamaha pragnie, aby każdy motocyklista miał okazję przetestować w dogodnych warunkach motocykle z największej i najlepiej sprzedającej się serii MT. I o ile na co dzień w autoryzowanych salonach są dostępne wybrane pojazdy demonstracyjne, to MT Tour jest wyjątkową okazją do poznania kompletnej gamy motocykli. Od MT-125 przeznaczonego do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, przez MT-3, MT-07 - czyli najczęściej rejestrowany w Polsce w 2018 roku motocykl o pojemności powyżej 125 cm3, w tym również w wersji 35k kW na prawo jazdy kat. A2, a także słynne MT-09 i potężny MT-10 - w wersjach standardowych i SP. Tym, co jednak najbardziej różni MT Tour od standardowego testu, jest niezwykła atmosfera "Dark Side of Japan" w miasteczku MT oraz możliwość poznania innych zapaleńców motocyklowych.

Pierwszy przystanek na trasie tegorocznego MT Tour jest zaplanowany w drugi weekend lipca przy nowym salonie w Wielkopolsce - Centrum Yamaha. Kolejny, tydzień później, na wygodnym parkingu oddalonym ok. 700 m od nowej siedziby wrocławskiego dealera, firmy Motorland. Ostatnia polska edycja 2019 odbędzie się przy uruchomionym niespełna rok temu salonie Yamaha GOC w Rzeszowie. Każda impreza będzie miała podobny scenariusz, wzbogacony o lokalne atrakcje przygotowane przez dealerów. Obiecujemy, że na każdym evencie załogi Yamahy dadzą z siebie wszystko, by każdy uczestnik na własnej skórze mógł poczuć, czym jest "Dark Side of Japan".

Udział w MT Tour wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie: mttour.yamaha-motor.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr