tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Leandro Mercado z tytułem mistrzowskim NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Leandro Mercado z tytułem mistrzowskim

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.10.05, 20:37 2 Drukuj

22 letni zawodnik Barni Racing Team Ducati, Leandro Mercado podczas rundy WSBK zdobył tytuł mistrzowski w ostatnim wyścigu klasy FIM Superstock 1000. To pierwszy tytuł tytuł mistrzowski Argentyńczyka oraz teamu Barni Racing. Mercado rozpoczynając rundę na Magny-Cours miał 5 punktową przewagę nad potencjalnym zwycięzcą Lorenzo Savadori (Pedercini Kawasaki). Argentyńczyk mimo presji zdołał pojechać płynnie i zachować spokój oraz koncentrację, z kolei jego główny rywal z generalki, Savadori na ostatnim okrążeniu zaliczył kraksę i wyścig zakończył na 6 miejscu. Mercado jest drugim zawodnikiem nie z Europy, który zdobył tytuł mistrzowski w klasie STK1000 (po Australijczyki Brendanie Robertsie).

NAS Analytics TAG

Podczas dzisiejszego wyścigu zwycięzca tytułu mistrzowskiego dojechał do mety na 4 pozycji. Najszybszy okazał się Lussiana, tuż za nim uplasowali się Lanusse oraz Metcher.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę