Knox Kompakt

2009.09.04 Informacja prasowa

Ochraniacz pleców od Knox'a, zaprojektowany głównie z myślą o motocyklowych turystach. Niewątpliwą zaletą tego ochraniacza jego niewielka waga 500g , oraz łatwość w przechowywaniu, ochraniacz można w łatwy sposób zwinąć i schować w specjalnie zaprojektowanej torbie znajdującej się w zestawie.

Sugerowana cena detaliczna: 415 zł brutto

Więcej na www.knox.com.pl

Specyfikacja

- Łatwy do przechowywania zwijany protektor
- Opracowany wraz BSB Team Rizla Suzuki
- Przeznaczony dla wszystkich motocyklistów ale specjalnie zalecany do użytku turystycznego, łatwo można go zwinąć i schować do specjalnej torby która znajduje się w zestawie.
- Jeden z najlżejszych protektorów w swojej klasie tylko 500g.
- Specjalny oddychający materiał od wewnątrz
- Paski w systemie QR dla dużej wygody noszenia.
- Zatwierdzony przez Certyfikat Europejski poziom pierwszy wg EN1621-2
- Możliwość dołączenia ochraniacza klatki piersiowej

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę