tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kingway Motor Poland prezentuje nowoci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kingway Motor Poland prezentuje nowoci

Autor: Lovtza 2009.06.15, 16:56 Drukuj

Największy polski dealer chińskich skuterów i quadów odkrywa karty przed sezonem 2009

Kingway Motor Poland wchodzi w piąty rok swojej działalności na polskim rynku poszerzając ofertę i rozbudowując sieć sprzedaży. Okazją do pochwalenia się najważniejszymi nowościami w ofercie śląskiego importera była impreza przygotowana dla dziennikarzy z branży motocyklowej i quadowej w okolicach miejscowości Popów.

NAS Analytics TAG

Spotkanie rozpoczęło się częścią off-roadową. Na przygotowanej trasie, wytyczonej w dolinie rzeczki Liswarty, każdy chętny mógł spróbować swoich sił w przeprawie quadowej. Choć organizatorzy zarzekali się, że stopień trudności pętli jest relatywnie niski, to... sami możecie ocenić po materiale fotograficznym z czym przyszło zmierzyć się uczestnikom zabawy. Błoto, belki, strome podjazdy i zjazdy. Tylko najsprawniejsi poradzili sobie bez wyciągarki. Można było zdrowo się napocić i nieźle ubrudzić.

Aby podnieść nieco poziom emocji organizator przygotował w formie zabawy swoisty puchar dziennikarzy, gdzie przedstawiciele prasy mogli zmierzyć się z naturą i wykazać swoimi umiejętnościami jazdy w terenie. Choć wszyscy traktowali rywalizację w kategoriach zabawy nikt się nie oszczędzał. Zabawa była przednia. Co najważniejsze zarówno ludzie, jak i sprzęt wyszły z konfrontacji z naturą bez szwanku.

Korzystając w przerwach pomiędzy przejazdami wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się z nowymi maszynami Kingwaya. Najważniejsze nowości to Dominator Thunder 500 i Dominator 2 500. Najwyższa kategoria wagowa reprezentowana była wśród prezentowanych maszyn przez model Dominator Extreme 700 będący bezpośrednią konkurencją dla największych czterokołowców japońskich firm. Obok nich pojawił się mniejszy kaliber czterokołowców w postaci Hot Beara oraz testowe skutery, a nawet motocykl enduro. Na przykładzie pokazanych pojazdów widać wyraźnie stały wzrost jakości maszyn produkowanych w Chinach oraz coraz lepszą ofertę dalekowschodnich producentów. Sytuacja ta przypomina działania marek tajwańskich i koreańskich, które kiedyś traktowane z przymrużeniem oka dziś stanowią bardzo poważną konkurencję dla renomowanych producentów japońskich.

Po części offroadowej przyszedł czas na wieczorną prezentację planów firmy oraz podsumowanie rywalizacji dziennikarzy. Było też miejsce na pochwalenie się osiągnięciami sportowymi w rajdach przeprawowych. Zresztą zawodnicy Kingwaya pomagali w przygotowaniu trasy dla dziennikarzy i aktywnie na niej wszystkim pomagali. Po wręczeniu pamiątkowych dyplomów i pucharów przyszedł czas na część nieoficjalną. Zabawa i rozmowy kuluarowe przeciągnęły się do późnych godzin nocnych.

Następnego dnia rano Kingway Motor Poland zaprezentował swoją siedzibę i centrum logistyczne. Na ciągle rozrastającej się powierzchni magazynowo-biurowej swoje miejsce znalazło biuro firmy, serwis centralny, największy w Polsce i jeden z największych w Europie magazyn części zamiennych do pojazdów chińskich, a także punkt dystrybucji pojazdów. Co wielu może zaskoczyć Kingway sprzedaje swoje pojazdy z powodzeniem także w krajach północnej i południowej Europy. Rozmach działalności firmy oraz profesjonalizm są imponujące, co wróży dynamiczny rozwój, nawet mimo stosunkowo ciężkich dla branży motoryzacyjnej czasów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
dziennikarze kingway prezentacja Panorama1firma kingway prezentacja Panorama2
NAS Analytics TAG
baza kingway prezentacja a mg 0354foto kingway prezentacja a mg 0417
bloto kingway prezentacja a mg 0053bloto kingway prezentacja a mg 0241
bloto kingway prezentacja a mg 0062dzial serwis kingway prezentacja d mg 0037
dokumentacja kingway prezentacja d mg 0032czesci zamienne kingway prezentacja d mg 0047
gorale kingway prezentacja b mg 0438gorale kingway prezentacja b mg 0519
hala napraw kingway prezentacja d mg 0040hala napraw kingway prezentacja d mg 0043
hala sprzedaz kingway prezentacja d mg 0061hala sprzedaz kingway prezentacja d mg 0068
hippsz kingway prezentacja a mg 0281impreza kingway prezentacja a mg 0003
impreza kingway prezentacja a mg 0006impreza kingway prezentacja a mg 0030
impreza kingway prezentacja a mg 0036lovtza kingway prezentacja a mg 0300
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr