KTM X-Bow nabrał realnych kształtów
Nie jesteśmy szczególnie zainteresowani czterema kółkami, chyba, że robi je KTM.
Niedawno zapowiadany dwuślad KTM-a przybrał już realną formę i od tego, prezentowanego na rysunkach designerów, nie różni się właściwie niczym. To jest niezwykła rzadkość, która dowodzi o konsekwencji marki w dążeniu do realizacji planów. Biorąc pod uwagę tempo prac, można się spodziewać, że zapowiadany na 2008 rok termin rozpoczęcia produkcji wydaje się być całkiem realny.
Reklama
Najczęściej kupowane w Polsce motocykle dostają teraz aż 6 LAT GWARANCJI »
Japońskie motocykle, które polscy motocykliści kupowali w ubiegłym roku najczęściej, są teraz do kupienia z 6-letnią opieką gwarancyjną. Kupujesz nowy i przez 6 lat nie martwisz się już o naprawy.
ZOBACZ MOTOCYKLE I SZCZEGÓŁY »
Na początek warto obejrzeć zdjęcia prezentujące pojazd z każdej możliwej strony, a przy okazji zapytać samego siebie...Czy naprawdę nie chciałbym mieć TAKIEGO KTM-a?!?
|












Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarzewww.DEVIL-CAR.pl Ta firma sprowadza te cacko. pozdr
Odpowiedzhttp://www.ktm-x-bow.com/Technical-Data.2024.0.html
OdpowiedzJaki to ma silnik i ile będzie spalało??
OdpowiedzKTM X-Bow ma kosztowac 45tys. euro. Każdy egzemplarz bedzie robiony nsa zamówienie...
OdpowiedzSilnik ma w wersji standarowej 220 KM a we wzmocnionej 320KM
OdpowiedzChociaż zbudował to KTM, to jednak nie motor...
Odpowiedz