tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 I'M Ready Supermoto Castrol Cup - wystartuj w Mistrzostwach Polski i poczuj emocje prawdziwej rywalizacji!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

I'M Ready Supermoto Castrol Cup - wystartuj w Mistrzostwach Polski i poczuj emocje prawdziwej rywalizacji!

Autor: Materiał partnera 2019.06.18, 15:17 Drukuj

Cztery salony I’M Inter Motors będą gospodarzami pierwszego etapu zawodów Supermoto, w których główną nagrodą jest start w rundzie Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Nie musisz się martwić o sprzęt - o wszystko zadbają organizatorzy!

Sieć salonów I’M Inter Motors wyszła z absolutnie pionierską inicjatywą organizacji zawodów Supermoto dla wszystkich entuzjastów tej dyscypliny, a szczególnie dla amatorów, którzy nigdy nie brali udziału w prawdziwej rywalizacji. Pierwszy etap odbędzie się pod czterema salonami I’M Inter Motors: w Warszawie, Katowicach, Rzeszowie i Rumi. Zapisz się, przyjdź na eliminacja i wykorzystaj swoją szansę!

Przewidziano trzy etapy w walce o start

I etap

Rundy eliminacyjne odbędą się na torach wyznaczonych pod salonami I’M Inter Motors w Warszawie, Katowicach, Rzeszowie i Rumi. Zadaniem zawodników jest przejechanie okrążenia w jak najlepszym czasie na pitbike’u podstawionym przez organizatorów. W tym etapie może wziąć udział każdy chętny! Dodatkowo klienci mają możliwość zdobycia bonusowych punktów za:

  • przyjechanie na zawody w kasku, odzieży i butach z oferty I’M Inter Motors
  • zrobienie zakupów w dniu zawodów o wartości min. 50 zł.
  • zakup w dniu zawodów oleju motocyklowego Castrol
  • zapisanie się na miejscu do newslettera

Tak jak w niemal każdym motosporcie, najważniejszy jest jednak czas - dodatkowa punktacja nie może przekroczyć 20% łącznej liczby punktów.

Eliminacje z I etapu- czyli zawody na pitbike’ach odbyły się już w Warszawie i Katowicach, a pozostałe dwa  odbędą się w następujących terminach:

  1. 6 lipca - I’M Inter Motors Rzeszów, Rzecha 5
  2. 20 lipca - I’M Inter Motors Rumia, Grunwaldzka 35

Zarejestruj się już dziś na eliminacje w wybranej lokalizacji, wysyłając zgłoszenie na adres: zapisy(at)supermoto-poland.com

Wpisz w temacie I’M Supermoto, a w treści maila imię, nazwisko i miasto, w którym chcesz wystartować. Na zawody można będzie również zapisać się na miejscu, lecz lepiej zrobić to wcześniej - o możliwości startu decyduje kolejność zgłoszeń!

II etap

12 zawodników z najlepszymi czasami (po trzech z każdego miasta) przejdzie do drugiego etapu. Tutaj premiowana jest pomysłowość i umiejętność kreowania wizerunku w mediach - bardzo ważna dla każdego współczesnego zawodnika, który marzy o pozyskaniu kibiców i sponsorów!

Zadanie polega na stworzeniu krótkiego, maksymalnie 3-minutowego filmiku, w którym opowiecie o waszych motocyklowych początkach i roli, jaką odegrały w nich salony I’M Inter Motors. Materiały należy nadsyłać do 25 lipca - wtedy wrzucimy je na nasz profil facebookowy, a zwyciężą 3 osoby, które zbiorą najwięcej pozytywnych reakcji.

III etap

Trzech laureatów zaprosimy w dniu 3.08 na tor Słomczyn na profesjonalne szkolenia z jazdy motocyklem supermoto, które przeprowadzi profesjonalny instruktor. Na koniec każdy z zawodników wykona po jednym przejeździe pomiarowym, który wyłoni ostatecznego zwycięzcę konkursu I’M Supermoto.

Nagrodą dla niego będzie start w dowolnej klasie Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w rundzie, która odbędzie się  4 sierpnia na torze Słomczyn. Brak motocykla nie jest problemem - dostarczy go organizator!

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy świetnej zabawy!


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę