tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 I'M Ready Supermoto Castrol Cup - wystartuj w Mistrzostwach Polski i poczuj emocje prawdziwej rywalizacji!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I'M Ready Supermoto Castrol Cup - wystartuj w Mistrzostwach Polski i poczuj emocje prawdziwej rywalizacji!

Autor: Materiał partnera 2019.06.18, 15:17 Drukuj

Cztery salony I’M Inter Motors będą gospodarzami pierwszego etapu zawodów Supermoto, w których główną nagrodą jest start w rundzie Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Nie musisz się martwić o sprzęt - o wszystko zadbają organizatorzy!

Sieć salonów I’M Inter Motors wyszła z absolutnie pionierską inicjatywą organizacji zawodów Supermoto dla wszystkich entuzjastów tej dyscypliny, a szczególnie dla amatorów, którzy nigdy nie brali udziału w prawdziwej rywalizacji. Pierwszy etap odbędzie się pod czterema salonami I’M Inter Motors: w Warszawie, Katowicach, Rzeszowie i Rumi. Zapisz się, przyjdź na eliminacja i wykorzystaj swoją szansę!

Przewidziano trzy etapy w walce o start

I etap

Rundy eliminacyjne odbędą się na torach wyznaczonych pod salonami I’M Inter Motors w Warszawie, Katowicach, Rzeszowie i Rumi. Zadaniem zawodników jest przejechanie okrążenia w jak najlepszym czasie na pitbike’u podstawionym przez organizatorów. W tym etapie może wziąć udział każdy chętny! Dodatkowo klienci mają możliwość zdobycia bonusowych punktów za:

  • przyjechanie na zawody w kasku, odzieży i butach z oferty I’M Inter Motors
  • zrobienie zakupów w dniu zawodów o wartości min. 50 zł.
  • zakup w dniu zawodów oleju motocyklowego Castrol
  • zapisanie się na miejscu do newslettera

Tak jak w niemal każdym motosporcie, najważniejszy jest jednak czas - dodatkowa punktacja nie może przekroczyć 20% łącznej liczby punktów.

Eliminacje z I etapu- czyli zawody na pitbike’ach odbyły się już w Warszawie i Katowicach, a pozostałe dwa  odbędą się w następujących terminach:

  1. 6 lipca - I’M Inter Motors Rzeszów, Rzecha 5
  2. 20 lipca - I’M Inter Motors Rumia, Grunwaldzka 35

Zarejestruj się już dziś na eliminacje w wybranej lokalizacji, wysyłając zgłoszenie na adres: zapisy(at)supermoto-poland.com

Wpisz w temacie I’M Supermoto, a w treści maila imię, nazwisko i miasto, w którym chcesz wystartować. Na zawody można będzie również zapisać się na miejscu, lecz lepiej zrobić to wcześniej - o możliwości startu decyduje kolejność zgłoszeń!

II etap

12 zawodników z najlepszymi czasami (po trzech z każdego miasta) przejdzie do drugiego etapu. Tutaj premiowana jest pomysłowość i umiejętność kreowania wizerunku w mediach - bardzo ważna dla każdego współczesnego zawodnika, który marzy o pozyskaniu kibiców i sponsorów!

Zadanie polega na stworzeniu krótkiego, maksymalnie 3-minutowego filmiku, w którym opowiecie o waszych motocyklowych początkach i roli, jaką odegrały w nich salony I’M Inter Motors. Materiały należy nadsyłać do 25 lipca - wtedy wrzucimy je na nasz profil facebookowy, a zwyciężą 3 osoby, które zbiorą najwięcej pozytywnych reakcji.

III etap

Trzech laureatów zaprosimy w dniu 3.08 na tor Słomczyn na profesjonalne szkolenia z jazdy motocyklem supermoto, które przeprowadzi profesjonalny instruktor. Na koniec każdy z zawodników wykona po jednym przejeździe pomiarowym, który wyłoni ostatecznego zwycięzcę konkursu I’M Supermoto.

Nagrodą dla niego będzie start w dowolnej klasie Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w rundzie, która odbędzie się  4 sierpnia na torze Słomczyn. Brak motocykla nie jest problemem - dostarczy go organizator!

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy świetnej zabawy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę