tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Highlights Indy MotoGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Highlights Indy MotoGP

Autor: Piotr Jędrzejak 2009.09.04, 10:47 Drukuj

Gdyby nie upadek Rossiego i Pedrosy, czołówka na pewno wygl±dałaby zupełnie inaczej. Wy¶cigi w USA okazały się bardzo emocjonuj±ce dla wszystkich klas

Jorge Lorenzo odgryzł się za występ w Brnie i wygrał wy¶cig, a tym razem Valentino Rossi zaliczył upadek. W prawdzie nie przez walkę ze swoim teamowym koleg±, ale z powodu usterki technicznej. Szlif zaliczył też Dani Pedrosa, szybko się podniósł, ale udało mu się dojechać tylko na 10. pozycji. Jako drugi, wy¶cig ukończył Alex De Angelis ze strat± ponad dziewięciu sekund, a zaraz za nim Nicky Hayden.


Reklama


NAS Analytics TAG

Reklama


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę