tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harleyem przez Syberi - nietypowy kierunek na nietypowym motocyklu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 950
NAS Analytics TAG
motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG

Harleyem przez Syberi - nietypowy kierunek na nietypowym motocyklu

Autor: Konrad Bartnik 2019.05.17, 11:37 2 Drukuj

Przyjęło się, że na wyjazdach w rejony oddalone od tzw. cywilizacji najlepiej sprawdzają się motocykle typu adventure, i to te starsze, o prostej konstrukcji. Mariusz Boguszewski z Ełku postanowił wywrócić tę opinię na lewą stronę. W podróż po głębokiej rosyjskiej prowincji wybrał się ciężkim i pachnącym jeszcze nowością Harleyem Road Glide.

Mariusz prowadzi w Ełku własną firmę - wypożyczalnię samochodów. Od dawna nosił się z zamiarem przejechania Rosji w poprzek, do samego Władywostoku. Niestety tym razem ilość wolnego czasu okazała się niewystarczająca, więc plany dojechania do "Władka" zostały odłożone na przyszłość, a celem tegorocznej wyprawy jest bliższa Syberia. Określenie "bliższa" jest tu bardzo umowne, ponieważ łączna szacowana długość wyjazdu to ok. 15 tysięcy km, z umówionym okresowym przeglądem maszyny w Nowosybirsku.

NAS Analytics TAG

Dlaczego akurat Harley? Mariusz jest po prostu wielkim fanem tych maszyn. Uwielbia jeździć Harleyem i przy okazji chce udowodnić, że na Syberię i z powrotem da się z powodzeniem dojechać ciężkim cruiserem. Biały Road Glide ma dopiero 9 tysięcy km przebiegu, Mariusz ma więc nadzieję, że po drodze nie wydarzy się nic niespodziewanego, zwłaszcza że, jak sam przyznaje, średnio lubi dłubać w mechanice.

Mariusz wystartował z Ełku 12 maja, a 2 czerwca jest umówiony z kolegami w Sankt Petersburgu, skąd razem ruszą na zlot HD Super Rally w fińskim Himos. Kolejne etapy jego podróży przez rosyjskie miasta i stepy możecie śledzić na facebookowym blogu "Harleyem przez Syberię".

Harleyem przez Syberie 6

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka podroze 420
NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka podroze 950
    NAS Analytics TAG
    na gr