tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Grochowski i Zinczuk walczą w Radomiu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Grochowski i Zinczuk walczą w Radomiu

Autor: Sabathius 2008.07.14, 10:03 Drukuj

Podczas ubiegłego weekendu na kartodromie radomskim odbyły się rozgrywki pucharu PZM Supermoto Quadów.

Z powodu niedostatecznego zainteresowania i małej ilości zawodników nasz czołowy quadowiec Marcin Grochowski w tym roku koncentruje się na walce o Mistrzostwo Czech . Aby podziwiać jego umiejętności nie musieliśmy jednak wyjeżdżać do naszych południowych sąsiadów.

NAS Analytics TAG

Podczas ubiegłego weekendu na kartodromie radomskim odbyły się rozgrywki pucharu PZM Supermoto Quadów. Już na pierwszy rzut oka widać było świetną dyspozycję Marcina. Czasy wykręcane na jego YFZ 450 były o 10% lepsze od najlepszych czasów motocykli Supermoto. Czystą przyjemnością było obserwowanie quada jadącego w ciągłym uślizgu i z ogromną prędkością pokonującego kolejne łuki i zakręty.

Warto także wspomnieć o dobrej postawie Adama Zinczuka, który jako jedyny był w stanie dotrzymać kroku Marcinowi. W pierwszym biegu Adamowi udało mu się nawet wyrwać zwycięstwo z rąk rywala. Ogólny rozrachunek okazał się jednak łaskawszy dla Grochowskiego.

Szkoda, że ta tak widowiskowa dyscyplina jest tak mało popularna. Rozgrywki Supermoto w Czechach zarówno dwu jak i czterokołowych maszyn cieszą się nieporównanie większą popularnością niż u nas.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
na starcie radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0146gratulacje radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0274
grochowski kontra zinczuk radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0249adam zinczuk radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0515
marcin grochowski radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0459po starcie radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0438
prosta radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0244quad teren radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0469
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę