tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Grochowski i Zinczuk walcz w Radomiu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Grochowski i Zinczuk walcz w Radomiu

Autor: Sabathius 2008.07.14, 10:03 Drukuj

Podczas ubiegłego weekendu na kartodromie radomskim odbyły się rozgrywki pucharu PZM Supermoto Quadów.

Z powodu niedostatecznego zainteresowania i małej ilości zawodników nasz czołowy quadowiec Marcin Grochowski w tym roku koncentruje się na walce o Mistrzostwo Czech . Aby podziwiać jego umiejętności nie musieliśmy jednak wyjeżdżać do naszych południowych sąsiadów.

NAS Analytics TAG

Podczas ubiegłego weekendu na kartodromie radomskim odbyły się rozgrywki pucharu PZM Supermoto Quadów. Już na pierwszy rzut oka widać było świetną dyspozycję Marcina. Czasy wykręcane na jego YFZ 450 były o 10% lepsze od najlepszych czasów motocykli Supermoto. Czystą przyjemnością było obserwowanie quada jadącego w ciągłym uślizgu i z ogromną prędkością pokonującego kolejne łuki i zakręty.

Warto także wspomnieć o dobrej postawie Adama Zinczuka, który jako jedyny był w stanie dotrzymać kroku Marcinowi. W pierwszym biegu Adamowi udało mu się nawet wyrwać zwycięstwo z rąk rywala. Ogólny rozrachunek okazał się jednak łaskawszy dla Grochowskiego.

Szkoda, że ta tak widowiskowa dyscyplina jest tak mało popularna. Rozgrywki Supermoto w Czechach zarówno dwu jak i czterokołowych maszyn cieszą się nieporównanie większą popularnością niż u nas.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
na starcie radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0146gratulacje radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0274
grochowski kontra zinczuk radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0249adam zinczuk radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0515
marcin grochowski radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0459po starcie radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0438
prosta radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0244quad teren radom supermoto quad lipiec 2008 c mg 0469
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr